Śmiertelne zarządzanie epidemią

Śmiertelne zarządzanie epidemią

Czyń dobro, nie patrząc na kogo, bo dobro spojrzy na ciebie później.
Florestan.

Radzenie sobie z rządem Czwarta zmiana Od epidemii Koronawirus choroba Była to katastrofa humanitarna, w wyniku której zginęło ponad 800 000 osób, 3324 pracowników służby zdrowia i 215 000 osieroconych dzieci, a także inne szkody nie do pokonania.

Centralną osią tej katastrofalnej równowagi był lekarz Hugo Lopeza-Gatell’aPodsekretarz Ministra Zdrowia, Przeciwwirusowy CezarPowiedziała to ta sama osoba, która była przeciwna masce Był użyteczny w tym, co było dla niego pożyteczne, i nie był użyteczny w tym, co było dla niego nieużyteczne.; Stwierdził to w czerwcu 2020 r Osiągnięcie sześćdziesięciu tysięcy zgonów byłoby scenariuszem katastrofalnym. Kiedy w końcu pomnożono je przez dwanaście, nadal tam było; Który Lopeza Obradora Był silny moralnie, nie zarażał i był zdrowy.kłamca, ponieważ miał już problemy i infekcje nie były mu obce Za jej siłę moralną Który upadł trzy razy. treść Że grypa zabiła więcej niż Koronawirus chorobanie stanowi zagrożeniaDlatego priorytetem jest pochlebna retoryka.

To on sam wystąpił Lopeza Obradora Zadzwonić Przytul i wyjdź, bo nic się nie stało: Tak twierdził Miód, cytryna i waporyzator wystarczyły; Przez które był chroniony Zatrzymywać się; To faktycznie spłaszczyło krzywą A najbardziej irytujące ze wszystkiego jest to, że Że pandemia pasuje do niego jak ulał.

A wszystko dlatego, że władza zdrowotna zamiast realizować politykę zdrowotną, poświęciła się rozwijaniu pragnień prezydenta, mówieniu mu tego, co chce usłyszeć i rzuceniu się w jego ramiona, aby mu schlebiać, a nie kryzysowi zdrowotnemu.

Kiedy spogląda się wstecz na niektóre wypowiedzi prezydenta i cara, można zrozumieć, jak Meksyk dokonał jednego z najbardziej niszczycielskich występów w obliczu pandemii i że ktoś kiedyś będzie musiał zostać pociągnięty do odpowiedzialności.

Na razie Niezależna komisja śledcza w sprawie pandemii Covid, Na jego czele stoi dr Jaime Sepulveda, a ogłoszenie pierwszych wyników zaplanowano na kwiecień.

Nie spodoba mu się to YSQAle on odejdzie, a sędzia pozostanie.

Sprzedaż detaliczna

  1. Szczepionki.- Z powyższego muszę podkreślić powyższe stwierdzenie Kongres Wydane przez Ministra Zdrowia, Doktora Jorge Alcocer, Kto o tym wspomniał Nie będzie zabierał wnuków na szczepieniaantyszczepionkowe oświadczenie najwyższego organu ds. zdrowia w kraju;
  2. wycofanie?- Gustavo Madero Wczoraj zapowiedział, że zetnie kucyk i odejdzie z polityki 30 sierpnia, kiedy wygaśnie jego kadencja senatorska. Madero tak powiedział Czas cieszyć się życiem A ja pytam: Nie podobało ci się? Cóż za brak uznania 68-latka. Ale każdy wie, kiedy to wyciąć; I
  3. kompromis.- Lopeza Obradora Zawsze rozpoznawany Carlosa Slima Ale wczoraj targował się o świadczenia. Mówiąc o wzroście jego bogactwo, Powiedział, Pieniądze wzywają pieniądze, A? Gdy pole kukurydzy dobrze rośnie, wystarczy nawet ptakowi. Witamy, usłyszeliśmy to w jego biurze w Palmas.

Do zobaczenia jutro, ale prywatnie.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *