Sniper: Ghost Warrior tworzy grę jako usługę

Sniper: Ghost Warrior tworzy grę jako usługę

Redakcyjny: gry / Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda /kabel / Wiadomości Google

Ścieżka różnych wydawców i studiów zdaje się zmierzać w kierunku gier jako usługi i propozycji dalekich od tradycyjnych; Branża szybko się zmienia i wydaje się, że zasada adaptacji lub zaniku już dominuje. Właśnie to lubi CI Games, polska firma odpowiedzialna za franczyzy Sniper duch-wojownik s Upadli mistrzowie.

Wideo: Promocje – Gry wideo (takie, jakie znaliśmy) umrą


CI Games wprowadza gry jako usługę

Zgłoś dla VGC CI Games ujawniło plany, które CI Games przedstawiło inwestorom na najbliższe lata, w których pojawią się rozbudowane propozycje gier jako usługi oraz gier survivalowych. Początkowo firma stwierdziła, że ​​jej seria Sniper duch-wojownik Będzie kontynuowana z tradycyjnymi wersjami, ale zostanie opracowana przez powiązane studio, w którym Underdog Studio, które przejęło serię, będzie pracować nad Game-as-a-Service, będącym jednym z wielkich zakładów CI Games na przyszłość.

Z drugiej strony polska firma ujawniła, że ​​oprócz utrzymywania znanych franczyz i obstawiania gier jako usługi, zrobi to samo ze swoją opracowywaną grą survivalową, która zawiera kod na czas istnienie. Rzeczownik Projekt przetrwania Będąc odpowiedzialnym za czeski zespół BatFields.

W związku z tym Marek Timiński, dyrektor generalny CI Games, stwierdził: „W ciągu ostatnich trzech lat CI Games przeszło znaczącą zmianę, przechodząc od działalności skoncentrowanej na Polsce do dewelopera i wydawcy ze stabilnym zarządzaniem i strukturą zespołu. ogólnoeuropejska strategia. Dzięki naszej najnowocześniejszej globalnej mapie drogowej skoncentrowanej na najwyższej jakości konsolach i zawartości na komputery PC, zapewniamy ciągły sukces i przyszły rozwój firmy. Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój nowych i istniejących adresów IP, jednocześnie dywersyfikując nasze portfolio na inne ekscytujące obszary rozrywki.

Nadal jestem na LEVEL UP.

Wideo: Top 5 — firmy, które żyją w jednej grze (One Hit Wonders)

Linia

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *