Sobota 12 czerwca 2021 przez EFE

© Reutera. sobota 12 czerwca 2021

Szczyt G7 – Falmouth (Wielka Brytania) – Wielka Brytania uznała ożywienie gospodarcze za jeden z głównych celów szczytu G7, dlatego zajmie się reformami, takimi jak reformy Światowej Organizacji Handlu (WTO) czy globalne finanse.

(dźwięk) (zdjęcie)

Sektor nieruchomości – Madryt – Ponad rok pandemii COVID-19 zmienił dotychczasowe koncepcje mieszkań, biur, hoteli i sklepów, z elastycznością wykorzystania przestrzeni jako wspólnego punktu przekształceń, które zdaniem ekspertów będzie rozwijany w nadchodzących latach.

(Archiwum zasobów – kod 13224612, 12995166 itp.)

VIDEOGAMES FAIR E3 – LOS ANGELES (USA) – E3, najważniejsze na świecie targi gier wideo, rozpoczynają w najbliższą sobotę wirtualną edycję 2021 z wydarzeniem francuskiego dewelopera Ubisoft (LON 🙂 jako głównym daniem dnia otwarcia.

(obrazek)

Kronika:

==========

GRY WIDEO POLSKA – Kraków (Polska) – W ciągu kilku miesięcy polska firma CD Projekt z branży gier wideo przeszła od bycia narodowym wzorcem branży cyfrowej do gwałtownego spadku na giełdzie i poddania w wątpliwość swojej rentowności po niepowodzeniu najbardziej oczekiwanej premiery. Miguel Angel Gayo Macías

(Archiwum zasobów – kod 11707599 i inne)

międzynarodowy:

========

Zatoka Carbis (Wielka Brytania). – Szczyt szefów państw lub rządów Grupy Siedmiu (Niemcy, Francja, Włochy, USA, Wielka Brytania, Kanada i Japonia) w Kornwalii (Anglia).

Meksyk. – IMSS publikuje liczbę oficjalnych miejsc pracy zarejestrowanych miesięcznie.

Los Angeles (USA). Rozpoczyna się E3, najważniejsza na świecie wystawa gier wideo.

.

Matka

Opracowanie Efe Economia (34) 913467337/7574 [email protected]

Jeśli chcesz wiedzieć o wydarzeniach biznesowych i innych wydarzeniach informacyjnych zaplanowanych na dziś lub w ciągu najbliższych 365 dni, oddajemy do Twojej dyspozycji Globalną Agendę Cyfrową, dostępną online i aktualizowaną natychmiast za każdym razem, gdy EFE dowie się o nowej rozmowie.

Narzędzie to pozwala na segmentację oczekiwań według zainteresowań użytkownika. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego lub innych produktów, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem (34) 902222392, nieprzerwanie od 08:30 do 20:00 lub pod adresem e-mail [email protected]

Aby uzyskać więcej informacji na temat www.lafototeca.com, skontaktuj się z [email protected] przez e-mail.

Ostrzeżenie prawne: Fuzja mediów Przypominam, że dane na tej stronie niekoniecznie są aktualne lub dokładne. Wszystkie kontrakty CFD (akcje, indeksy, kontrakty futures) i ceny forex nie są dostarczane przez giełdy, ale przez animatorów rynku, dlatego ceny mogą nie być dokładne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, co oznacza, że ​​ceny mają charakter orientacyjny i nie są odpowiednie do celów handlowych . Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty biznesowe, które możesz ponieść w wyniku korzystania z tych danych.

Fuzja mediów ani żadna osoba związana z Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za straty lub szkody wynikające z polegania na informacjach, w tym oświadczeniach, wycenach, wykresach i sygnałach kupna/sprzedaży zawartych na tej stronie. Proszę być w pełni świadomym ryzyka i kosztów związanych z handlem na rynkach finansowych, jest to jedna z najbardziej ryzykownych form inwestycji.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *