Solitaire – The Ultimate Collection został zaktualizowany o 4 nowe tryby gry i nie tylko

Solitaires: The Ultimate Collection to nowa gra w pasjansa dla Android Zaktualizowano dzisiaj serią bardziej interesujących wiadomości. Rozmawiamy o 4 nowe tryby gry i seria wyzwań, które nas motywują Codziennie w tym dobrze wyrzeźbionym pasjansie dla naszych telefonów komórkowych.

Solitaires: The Definitive Collection (bezpłatny, Google Play) →

Plik Wersja 1.4 jest dzisiejszą zaktualizowaną wersją wprowadzającą tę serię nowości Do gry polecamy w tych liniach i jest to idealne rozwiązanie, gdy chcemy zagrać w grę, aby dobrze się bawić z tą niezapomnianą grą karcianą.

Co to jest Solitaire: The Ultimate Collection

Solitaire Place

Mamy do czynienia z pasjansem, jeśli coś go charakteryzuje, jest dużą różnorodnością trybów gry, a to stawia go w bardzo szczególnym miejscu, jeśli porównamy go z innymi. I to jest w naszym agregacie Seria 28 różnych trybów lub typów pasjansa z 10 rodzajami gier: Solitaire (Klondike), Spider Solitaire, FreeCell, Pyramid, TriPeaks, Scorpion, Eight Squares, Yukon, Golf, 40 Thieves and Memory.

I dlatego Będziesz cieszyć się niekończącą się zabawą i rozrywką, jeśli chcesz czegoś więcej Od typowego samotnika. Wszystko z tej samej aplikacji, bez konieczności pobierania czegokolwiek.

te Zilustrowano ich różne sytuacje:

 • Samotny: Centralnym punktem tej gry jest klasyka wśród klasyków z grami losowymi lub po prostu z klasycznym stylem punktacji lub Vegas
 • Spider Solitaire– Wybierz łatwą grę w jednym kolorze, grę pośrednią w dwóch kolorach lub grę z wyzwaniem w 4 kolorach.
 • Biała karta: Początkujący mogą zacząć od łatwego trybu, który ma kilka kart rankingowych, podczas gdy zaawansowani gracze będą cieszyć się klasyczną grą z dobrze znanymi numerowanymi grami i szczegółowymi statystykami postaci.
 • TriPeaksTripeaks i Hidden Tripeaks są zawsze zabawne w szybkich grach
 • YukonTrudne i trudne: samotny Jukon, Rosja i Alaska.
 • Czterdziestu złodziei: Przeciągnij pokład tylko raz
 • piramida: Ma współczynnik wygranych wynoszący zaledwie 0,5%, więc jest to jedna z najtrudniejszych do przewijania gier w pasjansa
 • GolfMamy dwa warianty: klasyczny i łatwy
 • ParyMusisz ćwiczyć tworzenie par kart i zmniejszanie liczby ruchów
 • Solitaire Scorpio– Nowy tryb gry wydany w wersji 1.4 to mieszanka Spider i Yukon, w której karty są przenoszone tak jak w Yukonie, ale talie układane są jak w Spider
 • Osiem kwadratów: Wypróbuj oryginalną grę FreeCell z niespodzianką: osiem kwadratów zamiast czterech

Najlepsze w tym jest to, że tak jest Napisy w języku hiszpańskim I nawet w nowej aktualizacji dodano więcej lokalizacji. Nam też się podobało Jest offline, więc możesz grać w trybie offline-Miej osobiste rekordy, monitoruj statystyki.

Co nowego w Solitaire 1.4: The Definitive Collection

Solitaire Place

Oprócz czterech nowych trybów gry, w Solitaire w wersji 1.4 dodano nowy system rang, nowe osiągnięcia i nowe wyzwania, które trzeba wykonywać codziennie. Te wyzwania Zmieniają się z 1 dziennie do 3, więc będziesz mieć dużo więcej rozrywki I testy, aby je ukończyć.

Powinniśmy Masz nowy tryb o nazwie Scorpion Solitaire, Które jak poprzednio skomentowaliśmy, jako hybrydę między Spider i Yukonem, tak jak możemy znaleźć warianty Scorpiona i FreeCell, o nazwach Eight Off i Easy Eight Off.

Plik Nowe zlokalizowane języki Są to: Holendrzy, Słowacy, Polacy, Serbowie i Chorwaci. Darmowa gra, która pozwala nam usuwać reklamy za pomocą jednej płatności, którą możemy uiścić za pośrednictwem tej samej aplikacji po jej uruchomieniu.

Krótko mówiąc, jak radzi Alex Pressman, główny programista Moongose ​​Net, Solitaire Bliss chce stać się najlepszą grą w pasjansa > Android, aby dotrzeć do milionów graczy Chcą miło spędzić czas z grą, taką jak ta, którą właśnie zaktualizowali, aby zapewnić więcej życia i codziennej rozrywki.

Jeśli szukasz gry tego typu, możesz teraz przejść do linku do niej Wypróbuj Solitaire: The Ultimate Collection z szeroką gamą trybów I więcej niż doskonałe wrażenia z gry dla zwolenników tej legendarnej gry karcianej.

Więcej informacji na Solitar.io

Pierwotnym źródłem: https://www.androidsis.com/solitarios-la-coleccion-definitiva/

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *