„Solo”, parodiująca nową piosenkę Gracias

Projekt solo dla Sandra Sabater z Jinn Nosić po imieniu Podziękować. A teraz wydaje swoją drugą piosenkę, „Singles Song”. A sama artystka mówi: „Jest tyle piosenek o miłości i złamanych sercach, ale co z tymi z nas, którzy nie są zakochani lub którzy złamali nam serca? Nie mamy piosenki?

Artysta jest członkiem Jinn Oparte na Polska dziewczyna, Ale zapewnia dźwięk i gitarę w swoim solowym projekcie Grasias. W świecie pełnym piosenek o związkach miłosnych i złamanych sercach Sandra Sabater skupia się na wyrzutku: celibacie. Towarzyszy mu rockowa melodia, która mówi o „tych, którzy nikogo nie kochają tak bardzo, jak kochają” i nie potrzebują lepszej połowy, aby być szczęśliwym. Oprócz codziennych sytuacji w życiu nieprzeznaczonych dla jednostek. Temat wychodzi nisko Vanana Chronicles I on to wyprodukował Ściany łapy.

W tej chwili nie ma wideo, ale wideo zawierające teksty dwóch opublikowanych do tej pory piosenek można znaleźć na YouTube. Tak czy inaczej, możesz docenić dobroć, entuzjazm i oryginalność Sandry Sabater, cechę, którą przekazuje również w swoich piosenkach, zarówno w pojedynkę, jak i z innymi zespołami. Montaż na YouTube składa się z kolekcji zdjęć legendarnych par i celebrytów podzielonych na pół, tak jak zrobiłby to każdy rozdzierający serce nastolatek w filmie.

Jego pierwszą piosenką była „Couscous Ass”, traktująca o wadze fizycznej i urodzie. W tym przypadku wideo składa się z tekstu piosenki oraz kilku zdjęć przedstawiających Sabatir jako jedzącego dziecko. Teraz możesz posłuchać jego drugiego singla „The Single Song” na platformach cyfrowych.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *