„Solo”, parodiująca nową piosenkę Gracias

Projekt solo dla Sandra Sabater z Jinn Nosić po imieniu Podziękować. A teraz wydaje swoją drugą piosenkę, „Singles Song”. A sama artystka mówi: „Jest tyle piosenek o miłości i złamanych sercach, ale co z tymi z nas, którzy nie są zakochani lub którzy złamali nam serca? Nie mamy piosenki?

Artysta jest członkiem Jinn Oparte na Polska dziewczyna, Ale zapewnia dźwięk i gitarę w swoim solowym projekcie Grasias. W świecie pełnym piosenek o związkach miłosnych i złamanych sercach Sandra Sabater skupia się na wyrzutku: celibacie. Towarzyszy mu rockowa melodia, która mówi o „tych, którzy nikogo nie kochają tak bardzo, jak kochają” i nie potrzebują lepszej połowy, aby być szczęśliwym. Oprócz codziennych sytuacji w życiu nieprzeznaczonych dla jednostek. Temat wychodzi nisko Vanana Chronicles I on to wyprodukował Ściany łapy.

W tej chwili nie ma wideo, ale wideo zawierające teksty dwóch opublikowanych do tej pory piosenek można znaleźć na YouTube. Tak czy inaczej, możesz docenić dobroć, entuzjazm i oryginalność Sandry Sabater, cechę, którą przekazuje również w swoich piosenkach, zarówno w pojedynkę, jak i z innymi zespołami. Montaż na YouTube składa się z kolekcji zdjęć legendarnych par i celebrytów podzielonych na pół, tak jak zrobiłby to każdy rozdzierający serce nastolatek w filmie.

Jego pierwszą piosenką była „Couscous Ass”, traktująca o wadze fizycznej i urodzie. W tym przypadku wideo składa się z tekstu piosenki oraz kilku zdjęć przedstawiających Sabatir jako jedzącego dziecko. Teraz możesz posłuchać jego drugiego singla „The Single Song” na platformach cyfrowych.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *