Soul Catcher: ENDING zilustrowany dla FUROR na NETFLIX

Soul Catcher: ENDING zilustrowany dla FUROR na NETFLIX

Netflixa

Szczegółowo opowiadamy, jak wygląda zakończenie Duszołap, przebojowego polskiego filmu akcji na Netflixie.

© Rotten TomatoesPonury Żniwiarz

streszczenie Ponury Żniwiarzpolski film jest w nim wściekły Netflixa W reżyserii Daniela Markovic mówi: Kiedyś pracował dla polskich służb antyterrorystycznych, teraz jest najemnikiem prywatnej firmy wojskowej. Wraz z bratem Piotrem przyjmuje lukratywny przydział w kraju rządzonym przez miejscowego wodza. Zadanie wydaje się proste, ale okazuje się, że że muszą zmierzyć się z bronią.niebezpieczny eksperyment.

Na końcu baru Kiel znajduje rekrutów Krzysztofa, Harbira, Tormenty i Toro. Wszyscy infiltrują obóz Yusufa Mammadova, gdzie znajdują Elisę. Potem odkrywają, że Mazur, profesor, miał jedyny zamiar wyleczenia raka, ale padł ofiarą złoczyńcy. Postanawiają zostawić go przy życiu i kontynuować misję.

Chociaż udaje im się uwolnić Elizę i jej ojca po konfrontacji i wysadzeniu części tego miejsca, Kyle jest wzruszony. „broń” Profesor musi mu pomóc, zanim padnie ofiarą zdolności tej piekielnej maszyny. Kell i jego zespół konfrontują się z Mammadovem i doprowadzają ją do Jean po zabezpieczeniu Elizy i przekazaniu Mazura.

Koniec łowcy dusz i adrenaliny

Wkrótce odkrywają, że Jean chciała użyć tej broni na swoją korzyść przeciwko potencjalnym wrogom. Potem przybywa Artur i dochodzi do nowej konfrontacji, Keel i jego ludzie pomagają Arturowi, a on ucieka, choć tracą Krzysztofa i Toro. Mija kilka miesięcy, a bohater jest gotowy ponownie stawić czoła złoczyńcy z pomocą Arthura i Harpera.

W końcu Kel staje twarzą w twarz z Jean, która każe mu wysadzić w powietrze Ponury Żniwiarz Ponieważ już go użyłeś do stworzenia chaosu i już go nie potrzebujesz. Robert miał jednak inny plan: Zarejestruj administratora, a następnie ujawnij go. Po ucieczce z miejsca zdarzenia z pomocą Harbira i po kilku próbach zniszczenia broni, wraca z Elizą. Tymczasem Jean ukrywa się przed protestującymi, ale nie wie, że jej szoferem jest Toro.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *