Sprawdź 10 najlepiej oglądanych filmów lipca na Netflix

Miesiąc po miesiącu jest bardzo mało tytułów, które Netflix dodaje do swojej platformy i niezależnie od tego, czy są własnością, czy są licencjonowane, prawda jest taka, że ​​spędzamy dużo czasu na cieszeniu się treścią na platformie, co daje nam 10 najlepszych tytułów. Jest oferowany na platformie, która jest dość wąską listą, do której stara się dotrzeć wiele filmów i seriali.

Jak mówią, „ważne nie jest, aby tam dotrzeć, ale zostać”, więc dzisiaj przedstawiamy 10 najchętniej oglądanych filmów na świecie w ostatnim tygodniu lipca, a także liczbę tygodni, w których udało im się przetrwać na tej liście.

Gray Man (96,470 mln godzin oglądania)

Nie dziwi nas, że Grey Man znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepszych międzynarodowych turniejów, a ta historia wychodzi na jaw od samego początku dzięki niesamowitej obsadzie prowadzonej przez Ana De Armas, Ryan Gosling i Chris Evans, który stał się bohaterem wielu memy w odniesieniu do bycia „America’s Donkey”. Najlepsze w tej historii jest to, że jest pełna akcji, choć nie ma najmocniejszego scenariusza, co sprawiło, że krytycy byli całkowicie niezadowoleni z filmu.

Bad Wounded Hearts (48 230 milionów godzin gry)

Opowiedzieliśmy już trochę o naszym podejściu do Purpurowych Serc, a ta nowa historia Netflix z pewnością zostanie z nami, będąc jednym z najlepszych romantycznych filmów ostatnich lat. Wszystko, co znajdziesz w tej wspaniałej i pełnej emocji historii, to świetny scenariusz, doskonałe występy i świetna ścieżka dźwiękowa.

Częstotliwość (23,160 mln godzin oglądania)

Dziwny i intrygujący film, Pipa zostaje włączony jako jedna z najczęściej transmitowanych na żywo produkcji Ameryki Łacińskiej w 2022 roku. Historia prowadzi nas do spotkania byłego policjanta, który żyje udręczony swoją przeszłością i który wraca do niej raz pokazując ciało kobiety.

Potwór morski (21,070 mln obejrzanych godzin)

Netflix z pewnością był w stanie stworzyć dla nas świetne animowane historie, a to, co wiemy, doprowadziło nawet do nominacji do Oscara, a oni po raz kolejny pokazali z Monster of the Sea, że ​​mają odrobinę tego tytułu opisanego jako „zabawny, sprytny i głęboko przebiegły”.

Za stary na bajkę (11 450 milionów godzin oglądania)

Przyznajemy, że to dziwne, że jest za duży na bajki (2022), ale warto podziwiać, że ten film z Polski jest takim hitem, z historią, którą wszyscy dobrze znamy: niesamowicie rozpieszczone dzieci. Chociaż ta powieść pokazuje nam, co się dzieje, gdy 11-letni chłopiec musi radzić sobie sam, gdy zachoruje jego matka.

Perswazja (11,070 mln godzin oglądania)

Film z Dakotą Johnson jest jednym z najbardziej rezonujących filmów na Netflix w zeszłym miesiącu i trzymał go od premiery przez trzy tygodnie z rzędu na tym szczycie, dając nam cały romantyczny dramat, którego potrzebowaliśmy, z sugestią wielu z nas sprawiło, że przeszło to w pewnym momencie naszego życia.

Śpiew 2 (9,37 miliarda obejrzanych godzin)

https://www.youtube.com/watch?v=HRen8iMT2vo

Porozmawiaj o śpiewaniu! 2 jest bardzo wyjątkowy, biorąc pod uwagę, że od pierwszego tygodnia 2022 roku stał się dostępny na wielu platformach streamingowych, a także fakt, że był już częścią składu w lipcu, Universal Pictures utrzymywało się na stałym poziomie przez sześć tygodni z rzędu, udowadniając, że talenty audio, wizualne i pisemne są więcej niż idealne dla wszystkich grup wiekowych.

Spider-Man: Daleko od domu (8,3 miliarda obejrzanych godzin)

Far From Home zostało mocno skrytykowane przez fanów Spider-Mana, ale to nie przeszkadza, że ​​historia jest atrakcyjna dla fanów Marvel Cinematic Universe, ponieważ możemy zobaczyć początki Petera bez Tony’ego Starka, powrotu Fury’ego, a także jednego z najbardziej złożone sceny wizualne i splendor w całym MCU.

Człowiek z Toronto (7620 mln godzin oglądania)

Ten przypadek jest podobny do tego z Sing 2, gdzie The Man from Toronto był liderem w pierwszej dziesiątce w czerwcu, z dziwną i zabawną historią, która sprawi, że będziesz całkowicie cieszyć się jego godzinną i 52-minutową narracją. Przez długi czas, plus możemy cieszyć się oglądaniem na ekranie Kevina Harta i Kaley Cuoco.

Shania Twain: Nie tylko dziewczyna (4,64 miliarda godzin oglądania)

Cieszymy się, że jest to jedyny dokument na liście i oczywiście musi to być film opowiadający historię Shani Twain, słynnej kanadyjskiej piosenkarki i autorki tekstów, która przekroczyła muzyczną historię dzięki jednej z najlepszych piosenek… cóż, człowieka . Poczuj się jak kobieta, która nigdy nie wyjdzie z mody. @na całym świecie

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.