Sprzedaż portfolio produktów rozrywkowych zwiększa sukces programu ADDISON opartego na STD w regionach globalnych, takich jak Francja i Afryka.

Seria animacji 2D dotrze do kilku nowych regionów na całym świecie dzięki firmom takim jak Kidstream w USA, PCCW w Hongkongu i A + Kids we Francji i Afryce.

Portfolio rozrywkowe zwiększyło liczbę nowych sprzedaży odnoszących sukcesy programu opartego na STEM. Addison (50 x 11 cali) dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Seria animacji 2D dotrze do kilku nowych regionów na całym świecie dzięki firmom takim jak Kidstream w USA, PCCW w Hongkongu i A + Kids we Francji i Afryce.

Serial odniósł sukces od czasu jego premiery w CBC Kids w 2017 roku i obecnie jest emitowany na terytoriach międzynarodowych, a Portfolio podpisało kolejne umowy, w tym Azoomee dla Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Brazylii, Francji, Portugalii i Irlandii. …. Holandia, Malta. Indie, Polska, Rosja, Europa Wschodnia, Azja i Pacyfik, Bliski Wschód i Afryka Północna zachęcały do ​​oglądania telewizji i zapracowanych pszczół w Stanach Zjednoczonych i Tencent w Chinach.

Addison To kolejna funkcja w katalogu Best Kids Content w sklepie Portfolio Store. Donnie McIntyreI Wiceprezes ds. Sprzedaży i rozwoju biznesu. W obliczu zeszłorocznych wyzwań młodzi fani mogą oczekiwać pozytywnego wpływu na Addison i jej przyjaciół oraz przypomnienia, że ​​przy odrobinie determinacji i pozytywnego zachowania możemy rozwiązać każdy problem. Co za problem i przezwyciężenie naszych problemów. Nasi partnerzy zajmujący się transmisją i dystrybucją nadal uznają Portfolio Entertainment za dystrybutora. Za treści, które polubią dzieci.

Serie animada CBC Kids oryginalna seria Six Eleven Media, Addison To seria STEM, która śledzi przezabawne i komediowe przygody 7-letniego wynalazcy Addisona, który uwielbia rozwiązywać łamigłówki. Addison i jej przyjaciele wykorzystują swoją nieograniczoną wyobraźnię, logikę i entuzjazm, aby rozwikłać przyczynę ostatniej tajemnicy w okolicy. Ale pierwsze rozwiązanie Addisona nigdy nie jest właściwe. Cóż, ponieważ Addison jest twardy i twardy. W końcu większość odkryć naukowych nie poszło tak, jak chcieli ich twórcy, ale jesteśmy szczęśliwi!

Informacje o portfolio rozrywki
Portfolio rekreacyjne Jest to wiodąca firma medialna specjalizująca się w produkcji, dystrybucji, animacji w prime time, rozrywce rodzinnej i dziecięcej dla telewizji i dostawców treści cyfrowych na całym świecie. Zawiera aktualną listę produkcyjną w portfolio Bohater żywiołów (PBS Kids) prime time serial komediowy Rządzący bracia (Corus Entertainment). W siedzibie firmy w Toronto znajduje się Portfolio Animation, studio animacji 2D Harmony skupione na kreatywnych ludziach. Dział dystrybucji portfolio obejmuje ponad 1500 i pół godziny programów na żywo i animowanych, w tym wielu zdobywców nagród. Kot w kapeluszu dużo wie! (PBS Kids / Treehouse) – oglądane na platformach na żywo i platformach strumieniowych na ponad 170 rynkach na całym świecie.

Portfolio Entertainment jest dostępne na Facebooku i Twitterze: Dołącz tweet A na Instagramie: Rozrywka z portfolio

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *