Środa 10 sierpnia 2022 (18:00 GMT)

Ponad 4 miliony szczepionek przeciwko Covid-19 przybyło z Kovacs do Wenezueli
Ta treść została opublikowana 10 sierpnia 2022-18:02

Salwador Violencia – San Salvador – Co najmniej 59 osób aresztowanych podczas systemu kryzysowego w Salwadorze za walkę z gangami zmarło w areszcie stanowym, wynika z raportu dostarczonego przez Uniwersytet Jezuitów Ameryki Środkowej (UCA).

(audio Video)

PERU CASTELLO – LIMA – Sądownictwo peruwiańskie kontynuuje w środę poszukiwania Yénifer Paredes, siostry żony prezydenta Pedro Castillo, dla której wydano nakaz aresztowania w celu przeprowadzenia dochodzenia sądowego, jednocześnie zacieśniając oblężenie rodziny prezydenta, dla których wszystko jest. To część ataku na system demokratyczny.

(zdjęcie) (wideo)

Pożar Kuby – Matanzas (Kuba) – Trwa walka z pożarem w bazie składu paliw w Matanzas (zachodnia Kuba), która stała się już największą katastrofą przemysłową w kraju.

(zdjęcie) (wideo) (dźwięk)

wysłałem

========

Ukraina Stan wojny – MOSKWA/LEOPOLIS – Rosja usuwa żelazo z wybuchów na Krymie, a Ukraina myje ręce

Kultura wojny na Ukrainie – Edynburg (Wielka Brytania) – Cała „wyobrażalna” sztuka powraca do Edynburga, letniej stolicy festiwalu.

Trump w Stanach Zjednoczonych – Nowy Jork – Trump odmawia odpowiedzi na temat swojej pracy w biurze prokuratora generalnego Nowego Jorku

Inflacja USA – Waszyngton – Inflacja w Stanach Zjednoczonych daje gospodarce szansę na spadek do 8,5%

Protestujący na Sri Lance – Colombo – Demonstranci demontują obóz na Sri Lance, który powalił Rajapaksę.

Wybory w Kenii – Nairobi – Oczekiwania dają Ruto przewagę wyborczą wobec braku oficjalnych danych w Kenii

Rząd Japonii – Tokio – Kishida wybrał komfort w obronie i znajome twarze w pierwszym przeprojektowaniu

Polska Niemcy – Warszawa – Warszawa próbują ponownie otworzyć drogę do reparacji wojennych od Niemiec.

Kolumbia Wenezuela – Cúcuta (Kolumbia) – Normalizacja na granicy z Wenezuelą wzbudza zainteresowanie Kolumbijczyków (data)

laboratorium / tj. / vh

[email protected]

Jeśli chcesz wiedzieć o wydarzeniach i innych wydarzeniach medialnych zaplanowanych na dziś lub w ciągu najbliższych 365 dni, w Hiszpanii i na świecie, oddajemy do Twojej dyspozycji globalną agendę cyfrową, która jest dostępna online i stale aktualizowana . Ta EFE zna nowe wezwanie. To narzędzie umożliwia segmentację prognoz według zainteresowań użytkowników.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego lub innych produktów, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem (34) 902222392, stale od 8:30 do 20:00 lub pod adresem e-mail [email protected]

EFE 2022. Redystrybucja i redystrybucja całości lub części treści Usług EFE bez uprzedniej i wyraźnej zgody Agencia EFE SA jest wyraźnie zabroniona.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.