Stanie się to po długim weekendzie na wystawie. Szalony plan Comro [6.06.2021]

Przyjrzymy się, co wydarzy się w Sekcji po długim weekendzie czerwcowym. W powyższej galerii możecie przeczytać streszczenia odcinków, które będą emitowane od poniedziałku 7 czerwca. Wkrótce w serialu zostanie porwany syn księcia. Z kolei Kumru obmyśla szalony plan, chce wyznać Kemalowi miłość i myśli, że po śmierci Narena będą razem… Serial „Przysięga” można oglądać od poniedziałku do piątku w TVP. Odcinki są również dostępne w usłudze wideo na żądanie.

Obejrzyj wideo: Jedziesz na wakacje? Potrzebujesz szczepień i zaświadczeń.

Pod koniec poprzedniej serii pożegnaliśmy się z obecnym głównym bohaterem: Rihanem, granym przez aktorkę Ozge Yagiz. Po stracie ukochanej żony książę musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W jego życiu pojawiła się nowa kobieta – Fred, która na prośbę Kavidana opiekuje się synem księcia.

Sekcja – Dowiedz się na wystawie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu (czerwiec 2021).

Polska premiera serialu odbyła się 3 września 2019 r. w TVP1. Nowe odcinki tureckiego serialu ”przeklinaMożna go oglądać około godziny 16 (pon-pt), odcinki TVP dostępne są również na VOD.

Wideo

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *