Stany Zjednoczone liczą na „cud” w zniszczonej przez huragany fabryce

Stany Zjednoczone liczą na „cud” w zniszczonej przez huragany fabryce
  • Władze wciąż mają nadzieję, że w gruzach budynku uda się znaleźć prawie 110 pracowników.

Władze USA wciąż trzymają się „cudu” i Ludzie, których się boją, znajdują się żywcem pod gruzami Z Fabryki Świec w Mayfield, Kentucky. Rozdarty przez huragan Piątkowy wieczór, impreza, podczas której bohaterowie tańczą.

Około 40 godzin po zawaleniu się budynku huragan F3 W skali Fujita, z maksymalnie 5, która uszeregowuje te zjawiska według zniszczeń, jakie powodują, władze stanowe, lokalne i federalne są przekonane o powodzeniu „misji ratunkowych”. A wszystko to pomimo faktu, że Od soboty nie znaleziono żadnych ocalałych, z których około 110 pracowało Na nocnej zmianie w tej fabryce znajdującej się na obrzeżach małego miasteczka Mayfield, liczącego około 10 000 mieszkańców. A „cud”, o który prosi gubernator Andy Bashir, może mieć formę wiadomości od firmy będącej właścicielem fabryki, która w niedzielę potwierdziła, że Potwierdzona liczba ofiar śmiertelnych dotarła do ośmiu pracowników, a wielu innych zaginęłoLiczby są znacznie niższe niż te, z którymi mają do czynienia władze.

W danych zebranych przez WPSD Local 6, Bob Ferguson, rzecznik Mayfield Consumer Products, zauważył, że zginęło 8 osób i że 93 osoby Wśród 100 osób pracujących w fabryce w momencie upadku są upadek i bezpieczeństwoPodczas gdy Bashir zauważył, że Tylko 40 przeżyło. W ten sposób na zlokalizowanie czekałoby tylko mniej niż dziesięć osób.

Ale gubernator powtórzył podczas konferencji prasowej w niedzielne popołudnie swoje poprzednie wypowiedzi, w których potwierdził, że znaleziono tylko 40, co doprowadziło do utraty około 70. Bashir wskazał, nie precyzując, że nie są w stanie potwierdzić informacji z firmy w odniesieniu do liczb. „Wciąż otrzymujemy informacje o fabryce świec. Właściciel był w kontakcie i uważa, że ​​ma inne informacje. Próbujemy to zweryfikować” – powiedział Bashir. „Modlę się, aby pierwotne szacunki tych, których straciliśmy, były błędne”.

Na kilka godzin przed konferencją prasową gubernator powiedział CNN, że w jego stanie śmiertelne żniwo z różnych Tornada Ten, który wylądował w piątek, ma już około 80 lat i ma przekroczyć 100. „i wiem, że Straciliśmy ponad 80 Kentucky. Ta liczba przekroczy 100. To najbardziej śmiercionośny huragan, jaki kiedykolwiek widzieliśmy, powiedział w wywiadzie dla Network Television. Dwucyfrowa liczba ofiar śmiertelnych: W wywiadzie dla CBS gubernator wskazał w niedzielę, że wśród zmarłych był 3-latek i 5-latek.

Tysiące domów zostało zniszczonych

Tysiące ludzi straciło domy, około 50 000 nadal nie ma elektryczności, a telekomunikacja wciąż boryka się z poważnymi problemami, co utrudnia zlokalizowanie osób, których krewni zgłosili zaginięcie. Na tej samej konferencji prasowej sekretarz bezpieczeństwa wewnętrznego Alejandro Mallorcas, który w niedzielę udał się do Kentucky, aby okazać wsparcie, powiedział, że rząd federalny zapewnia wodę, żywność i schronienie poszkodowanym. Majorkas podkreśliła, że ​​rząd federalny zrobi to, co jest „niezbędne” i zrobi to, co „w jego mocy”, aby pomóc lokalnym władzom i zespołom ratowniczym.

Prezydent USA Joe Biden zatwierdził ogłoszenie stanu wyjątkowego w Kentucky w sobotę, umożliwiając wysyłanie większej ilości pieniędzy i ludzi do regionu. W Kentucky wysłano 300 żołnierzy Gwardii Narodowej, powiedział gubernator, który potwierdził, że wojsko szuka od domu do domu i daje „pewność” ocalałym w piątek wieczorem.

Powiązane wiadomości

Mayfield, Centrum Dramatyczne

Mayfield było miastem najbardziej dotkniętym falą ponad 30 huraganów Według lokalnych władz, dotknęło to sześć stanów w kraju, pozostawiając sześciu zabitych w Illinois, czterech w Tennessee, dwóch w Arkansas i dwóch w Missouri. Dla tego Małe miastoDzisiaj, kiedy setki ludzi wyszły na ulice, aby jak najszybciej rozpocząć misje ratunkowe, tornado, które pozostało na ziemi, przeszło ponad kilometry, z ponad 220 milami (350 kilometrów), ponieważ istnieją zapisy w całych Stanach Zjednoczonych . Do tego stopnia, że ​​lokalne media poinformowały, że stare zdjęcie rodziny z Kentucky pojawiło się w odległości ponad 150 mil (240 kilometrów), w stanie Indiana, po uderzeniu huraganu. I taka jest siła wielkiego huraganu, który Bashir wyjaśnił, że nie tylko zrywał dachy budynków, ale „wysadzał je w powietrze”, niezależnie od tego, czy były wykonane z drewna, betonu czy stali.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *