Stary konsulat pruski zamienił się w bar w Guanajuato

Guanajuato.- Podczas bierzemy za Puchar w faborek z styl europejski Na Stolicą jest Guanajuatopamięć podpowiada nam jeden Historia: czas, kiedy tam był Konsulat Pruski kto stał się faborek.

w stare Miasto z Guanajuato, między wiekowymi alejami i ulicami znajduje się faborek To się nazywa “Konsulatza drzwi Istniejący co zostało Konsulat Pruski, a kraj To już nie jest Istniejący Ale kto wybrał? mały kapitał Z stan: schorzenie W jaki sposób Kwatera główna do reprezentowania twojego kraj.

era 1864 Na Guanajuato, po roku Przedsiębiorstwo Z Drugie Imperium Meksykańskie rządzone przez imperium Austro-pruski Maksymilian Habsburg. Historia przypomina nam o tym konserwatywny Przynieś ten numer Cudzoziemiec Biorąc pod uwagę, że nie było liderzy Meksykanie zdolny do Reguła kraj.

tarcza Prusy wewnątrz faborek

Wraz z przybyciem Maximiliano niektóre z jego Obywatele Postanowili się poddać ojczyzna i spójrz na Meksyk Większe szanse. podrzędny Prusacy kto przybył? kraj7 z nich przyciągnęło ich odnoszący sukcesy Rozdać z GórnictwoWkładają swoje oczy Guanajuato.

chętny do gwarantować Dobry pływ dla niego Biznes, kupcy Cudzoziemiec zdecydować się stworzyć aktorstwo dyplomata. Tak więc, w 1864 łączyć Konsulat z Prusy na ulicy sztuczka w środek z Stolicą jest Guanajuato.

Odwiedź Maximiliano wioska w tym samym roku. sympatycy s Prusacy Odbierz to z drzwi otwarty. On ona oni gościli w Rola daj to z przyjście i organizacja tańce w tym Honor. przeciwnicy Nie wybaczyli tego i zwolennicy Z imperium Nigdy nie wyobrażali sobie, że przyniesie im to powitanie konsekwencje Co zmusi ich do ucieczki.

drzwi od wejścia faborek na ulicy sztuczka

Czas mija, a odrzucenie jest w jego kierunku imperium Austro-pruski Zwiększać. konserwatywny W końcu zostaje porzucony na pastwę losu i zostaje aresztowany Ktoś o imieniu Benito Juarez co lub co? bieganie na wzgórzu Las dzwony Na Queretaro W roku 1867.

W tym samym dniu Drugie Imperium Meksykańskie zamknięte na zawsze Konsulat z Prusy. Historia Z tego też ma smutne zakończenie, bo z II wojna światowa kończy się na Znika.

Nie ma dokładnych informacji o tym, co stało się z nielicznymi Prusacy którzy tu mieszkali. Niewiele danych wskazuje, że mogli uciec do swoich lokalizacji their krajA wygnańcy s strach odwetu, któremu mogą podlegać po śmierci imperium.

z konsulat za faborek

Tak było, eskorta Konsulat Pruski Patrzyli, jak mijają lata, aż tuż za nimi powstała mała gospoda.

hotel? Santa Fe Przybył w 1892 i otwarty and drzwi do goście z wioska Przed Ogród Unii. Stopniowo, w obliczu dużego popytu na turyścii rozprzestrzenił się, aż wybiegł na ulicę sztuczka.

Właściciele postanowili umieścić małą opuszczoną przestrzeń faborek. Zainspirowany przez Historia, nazywają goKonsulat“. są umeblowane miejsce w styluStarożytny„To tak, jakby bar był z lat 20-tych, a krzesła i stoły z lat 60-tych.

z przyjazdem pandemia, biorąc pod uwagę gwałtowny spadek w pływ z turyściA Zamknij się faborek z zamiarem przeprojektowania go. Wejście teraz jest prawie niemożliwe, prawie zniszczony Ale wkrótce plik zostanie ponownie otwarty drzwi w sensie pub z era.

Kto wkłada w to swoje stopy faborek To będzie nadepnąć co zostało zniszczony i stopił się Królestwo Prus.

wspomnienia kraj kto umarł

Historia z Prusy Sięga ona końca XVI wieku, kiedy to właśnie kończyło się średniowiecze. był w okolicy morze Bałtyckie, Wchodzić PomorzeA Polska s Litwa.

Z biegiem czasu armia Z stan: schorzenie z Prusy ciągle wygrywałem województwo. Wkrótce formacja polityczna zmieniła się i stała się królestwem, gdy Fryderyk Wilhelm Zostałem mianowany królem ملك Prusy. Wszystkie jego miasta miały ogromne znaczenie, ale jednym z tych, które się wyróżniały, było: Berlin.

Mapa Królestwo Prus

W 1829 r konstytucja z Prusyzmienił się ponownie i stał się prowincją, która później stała się regułami imperium Niemiecki. Kiedy nadeszła I wojna światowa i Niemcy Prowincja straciła znaczną część swojego terytorium i utworzyła się stan: schorzenie Wolny Prusy kto został nazwany Republika Weimarska Od 1918 do 1933.

W 1940 roku miała miejsce jedna z największych tragedii ludzkości: II wojna światowa. Hitler Obsesja na punkcie odzyskiwania plików województwo zgubiony z Republika Weimarska ale z porażkąLider“, Prusy zakończył się Znika.

Teraz kraje zajmujące miejsce na mapie tego, co wcześniej było stan: schorzenie, królestwo, prowincja i część imperium Syn NiemcyA PolskaA RosjaA LitwaA DaniaA BelgiaA Republika Czeska s szwajcarski.

Mapa obecnego świata, skup się na miejscach, które kiedyś były częścią part Prusy

Tam, siedząc w barze faborek Zaraz wypijesz ostatniego drinka, wychowaj nas Puchar Zapamiętaj Historia co zostało Prusy s Maksymilian Habsburg w małych i stare Miasto z Guanajuato.

Public relations

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *