Stracił nogę po uderzeniu i ucieczce w Little Havana, a teraz próbuje iść dalej

Stracił nogę po uderzeniu i ucieczce w Little Havana, a teraz próbuje iść dalej

Miami, Floryda. Śledczy badają wypadek, w którym w środę wieczorem doszło do wypadku, w dzielnicy East Little Havana w Miami, w wyniku którego ofiara straciła nogę i musiała przejść przez długi okres rekonwalescencji.

Według Departamentu Policji w Miami, kierowca wpadł na pieszego około 20:30 na południowy zachód od Ósmej Alei i Siódmej Ulicy i nie zatrzymał się, aby pomóc.

Funkcjonariusze opisali ofiarę jako mężczyznę po trzydziestce. Ekipa Miami Fire Rescue przetransportowała go do Ryder Trauma Center w Jackson Memorial Hospital i jest w stanie krytycznym.

Mężczyzna został później zidentyfikowany na stronie Who GoFundMe Jak Mickey. Twoi bliscy utworzyli stronę do zbierania funduszy, aby pomóc Ci w wydatkach medycznych.

Według strony, wpływ katastrofy był tak silny, że Mickey stracił nogę. 10 godzin po zabiegu nie można go zmienić.

ogłoszenie

Ukochani mówią, że Mickey stracił już pracę podczas pandemii COVID-19 i teraz czeka długa droga do wyzdrowienia. Strona pozyskiwania funduszy mówi, że Mickey będzie potrzebował opieki medycznej, protetyki i ciągłego leczenia.

Żeby pomóc, robię Kliknij tutaj, aby odwiedzić stronę GoFundMe.

Copyright 2021 by WPLG Local10.com – Wszelkie prawa zastrzeżone.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *