Strażacy z Barcelony przywożą generatory i logistykę do Kijowa – International

Dzisiaj dwie ciężarówki Barcelońskiej Straży Pożarnej wyruszyły w podróż do Niska (Polska), skąd w następny poniedziałek dostarczą hydrauliczny sprzęt startowy, generatory i inne materiały logistyczne, które zabiorą do Kijowa (Ukraina).

Zastępca Burmistrza ds. Bezpieczeństwa i Prewencji Albert Battle; Szef Departamentu Ochrony Ludności, Prewencji, Gaśnictwa i Ratownictwa, Sebastia Massagoy; W odjeździe dwóch ciężarówek uczestniczył David Lestar, dyrektor Organizacji na rzecz Globalnej Sprawiedliwości i Współpracy Międzynarodowej.

Jak poinformowała Rada Miasta Barcelony, transportowane materiały to generatory elektryczne, które mają zdolność obsługi budynków i są w tym czasie niezbędne do przeciwdziałania spadkom temperatury; sprzęt do zwalniania hydraulicznego potrzebny do ratowania ludzi; 300 fartuchów ochrony biologicznej, 100 fartuchów chroniących przed chemikaliami i 15 000 masek.

Oczekuje się, że na początku przyszłego roku straż pożarna będzie mogła dostarczyć dwa pojazdy, dźwig o udźwigu do 40 ton, nadający się do usuwania gruzu i prowadzenia akcji ratowniczych oraz nowy samochód do transportu pożaru dział.

Ten nowy transfer materiałów jest częścią zobowiązania podjętego przez burmistrz Barcelony Adę Colau po jej wizycie w stolicy Ukrainy 9 grudnia.

Latem na prośbę Kijowa Barcelona wysłała dwa samochody strażackie: furgonetkę oraz podarowany przez Port w Barcelonie samoramienny przegubowiec, który umożliwia pracę na wysokości 37 metrów wraz ze specjalistycznymi materiałami przeciwpożarowymi, wymieranie i sanitacja. Materiał.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.