Streszczenie, zwiastun, obsada, ciekawość, krytyka (Netflix)

Filmy o gangsterach mają swój urok, zwłaszcza gdy są oparte na prawdziwej historii. Netflix Premiera filmu 12 stycznia 2022 r. Jak zakochałeś się w gangsterze, który został ciepło przyjęty na podium na arenie międzynarodowej. To polska produkcja opowiadająca historię słynnego przestępcy Nikodim Skutarczak, znany jako Nikos. Niewątpliwie jeden z najsłynniejszych przestępców w historii środkowoeuropejskiego kraju.

Film wyreżyserował Maciej Kaulski, który napisał scenariusz wspólnie z Krzysztofem Gurecznym. To film dla Ciebie, jeśli lubisz filmy takie jak Amerykanini Bugsi ten Irlandczyk. Jest przeznaczony dla tych umysłów, które szukają dramatu opartego na okrucieństwie świata przestępczego. Ogólnie film został dobrze przyjęty na arenie międzynarodowej.

Oto mała lista filmów, które mogą Ci się spodobać, jeśli masz zamiłowanie do filmów gangsterskich i kryminalnych:

Podsumowanie tego, co to jest Jak zakochałeś się w gangsterze?

Jak zakochałem się w gangsterskim plakacie

Ta historia pokazuje nam motywacje, dylematy i decyzje jednego z największych zbrodniarzy w historii Polski. Doprawiony jakimś elementem fantazji film pokazuje ścieżkę, która była Nikodim Skutarczak Utworzyć mafię wysokiego kalibru w kraju europejskim. Następnie udostępniamy oficjalne podsumowanie dostępne na platformie streamingowej:

„Tajemnicza kobieta opowiada o wzlotach i upadkach Nikodima Nikosa Skotarczaka, jednego z największych gangsterów w historii Polski. Zainspirowany prawdziwą historią”

zwiastun filmu

ten przyczepa dla Jak zakochałeś się w gangsterze Pokazuje lekceważącego, ambitnego i namiętnego człowieka. Żądny władzy, udaje mu się zostać jednym z najpotężniejszych gangsterów w kraju, ale przyniesie mu to wiele problemów i rywali. Przedstawiamy Wam zapowiedź tego filmu wyprodukowanego przez Open Mind Production.

obsada kim są aktorzy Jak zakochałeś się w gangsterze?

Film oparty na prawdziwych wydarzeniach
Film oparty na prawdziwych wydarzeniach

Zagraj główną rolę w filmie Tomek i Skarpeta, który ponosi odpowiedzialność za dawanie życia Nikos. Urodzony w Warszawie miał wielką szansę, grając w tym filmie, po występach w innych filmach, takich jak Diabeł: Ostatni wyścig s słabszy. Jest na pewno na dobrej drodze, aby stać się jednym z najpopularniejszych aktorów w swoim ojczystym kraju.

Obsada została oddana pod kierownictwo Maciek Kawulski, który ma stosunkowo krótki film. Reżyser zadebiutował w 2018 roku, gdy przedstawił się jako właściciel organizacji promującej walki mieszanych sztuk walki. Technicznie rzecz biorąc, film Jak zostałeś gangsterem Jest to również jego najważniejsza praca jako menedżera.

W rozmowie z sport.onet.plKawulski opowiedział o inspiracjach i podejściu, jakie przyjął podczas kręcenia filmu.

Jak zakochałeś się w gangsterze Był to świadomy zbiór cytatów, próbujący pokazać, jak te wspaniałe momenty w kinematografii mogą kłócić się z lokalnym podwórkiem. Świadomie zapewniam, że niczego nie odwiedzam, tylko bawię się tą formułą, pokazując banalność naszych czasów w amerykańskim kolorze, kłócąc się z najlepszymi perełkami w swoim rodzaju (…) Jednak w nowym filmie ja skupiony na własnym stylu. Uważam, że ta formuła jest odważna i innowacyjna. Z pewnością w tej części świata nikt nie liczy filmów takich jak ja.”

ten dystrybucja Film łączy się w ten sposób:

 • Tomasz Włosok i Nikodem Nikos Skotarczak
 • Aleks Kurdzielewicz es la versión joven de Nikodem Skotarczak
 • Antoni Krulikowski S. Como
 • Agnieszka Grochowska i Milena Black
 • Magdalena Lamparska i Halina Ostrowska
 • Krystyna Ganda Rita
 • Klaudiusz Kaufmann es Karl
 • Eric Lobos i kliknij
 • Sebastian Fabijansky es Silvio
 • Julia Winyawa – Narkiewicz i Nikita
 • Mikołaj Kubacki es Piotr Kamcz
 • David Ogrodnik ES Andrzek Kulikovsky Pershing
 • Carol Bernacki Ice Barton
 • Janusz Chabior es Magi
 • Nikodem Chabior es Magi
 • Anita Podbnyak jest matką Nikodema
 • Andrzej Musiał es el padre de Nikodem
 • Rafal Mohr to rumuński coulis

ciekawość o nim Jak zakochałeś się w gangsterze

Film został wydany 12 stycznia 2022 roku.
Film został wydany 12 stycznia 2022 roku.

Przedstawiamy Państwu serię Ciekawe i interesujące dane O filmie, tytule, który stara się pokazać polskie kino na platformie telewizyjnej.

 • Na co dzień Maciej Kawulski znany jest fanom sportu jako współwłaściciel Konfrontacji Sztuk Walki (KZW).
 • Reżyser zaczął od stworzenia stylu charakteryzującego się rozwiązywaniem niekonwencjonalnych schematów.
 • Nikodem Skotarczak był z zawodu ogrodnikiem, ale wejście do branży ochroniarskiej doprowadziło go do kontaktu z różnymi osobistościami świata przestępczego.
 • Nikos stał się znanym zagranicznym przemytnikiem samochodów, zwłaszcza w Niemczech i Austrii.
 • Śmierć Nikosa nastąpiła niespodziewanie 24 kwietnia 1998 roku, po strzelaninie w agencji towarzyskiej Las Vegas w Gidonii. Sprawcy zbrodni nie zostali aresztowani.

Często zadawane pytania

Film reżyseruje Maciej Kawulski
Film reżyseruje Maciej Kawulski
 • gdzie widzisz? Jak zakochałeś się w gangsterze?

Film można obejrzeć na platformie streamingowej Netflix.

 • Kiedy film został wydany?

Film trafił do katalogu platformy 12 stycznia 2022 roku.

 • Jaka jest klasyfikacja? Jak zakochałeś się w gangsterze?

Polska taśma nie jest zalecana dla osób niepełnoletnich.

Krytyki, recenzje i opinie

Krytycy są podzieleni w sprawie tego filmu
Krytycy są podzieleni w sprawie tego filmu

Opinie o filmie Jak zakochałeś się w gangsterze Są mieszane. Prasa jest na ten temat podzielona, ​​choć zdecydowanie daleko mu do najlepszej komedii Netflixa. Jedni będą cierpieć z powodu jego długiego trwania, inni odnajdą rozrywkę nawet w przesadzie. Jeśli chodzi o historię z prawdziwego życia, zawiera w sobie dużo przesady i ironii.

Tak napisał użytkownik Molinero w swojej recenzji readysteadycut.com.

„…trudno jest traktować historię poważnie. Przede wszystkim dlatego, że filmowców nie obchodzi tak bardzo, że prawdziwa historia wydaje się przede wszystkim tak fantastyczna”.

Pooja Darade ma inne podejście do filmu, które umieszcza w swojej recenzji Leisurebyte.com.

„ogólnie, Jak zakochałeś się w gangsterze Fajnie i ciekawie się to ogląda. Ma wady, ale nie nudzisz się ani przez chwilę (…) Oglądając film, poczuj aurę gangstera. Ale pod koniec dnia Nikos Jest przestępcą. – Musiał zapłacić cenę – powiedział.

Po obejrzeniu filmu zostaw swój komentarz w obszarze poniżej. podobało ci się? Czy poleciłbyś go innym czytelnikom? Dziękujemy za ciągłe czytanie, komentowanie i udostępnianie!

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *