Stypendia Santander Digital Competency i Leadership

“Edukacja jest najlepszym narzędziem do zwalczania nierówności i przejścia w kierunku nowego modelu, który jest produktywny, otwarty, integracyjny i zrównoważony, oparty na wiedzy i talencie. Nie ma lepszej inwestycji niż edukacja.” To słowa prezydenta Anny Putin Santander Bank, na 21. Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Universia, odzwierciedla zaangażowanie, jakie podmiot ma od ponad 20 lat studiów wyższych. Grupa zakończy rok 2021 z ponad 325 000 grantów i grantów w ciągu ostatnich trzech lat, o 62% więcej niż cel wyznaczony na ten okres. W sumie 85 000 znajduje się w Hiszpanii. Ponadto Universia zamierza wesprzeć ponad 400 000 młodych absolwentów w poszukiwaniu pracy poprzez cyfrową platformę zatrudnienia i staży. Praca w Universia.

Podmiot odpowiada na nowe wyzwania biznesowe stawiane przez rewolucję technologiczną i cyfrową.

W tym roku, za pośrednictwem Universities of Santander, grupa wprowadziła nowe podejście do części swoich programów stypendialnych, poszerzając dostęp do studentów i profesjonalistów w każdym wieku. Celem jest zapewnienie im większych możliwości, reorientacja ich karier, zwiększenie szans na zatrudnienie i zwiększenie ich szkoleń zawodowych w obliczu nowych wyzwań związanych z cyfryzacją. . Jednym z zakładów Santander w miarę rozwoju programów stypendialnych jest profesjonalny recykling (doskonalenie umiejętności), co sprzyja różnorodności zawodowej i możliwości reorientacji toku działania uczestników. Kolejna linia to dodatkowe szkolenia z nowych umiejętności (Doskonalenie umiejętności), co ułatwia przekrojowe szkolenie w zakresie umiejętności osobistych i zawodowych w celu skuteczniejszej adaptacji w okresie przejściowym.

Na przykład właśnie został uruchomiony w Hiszpanii Stypendia Stażowe Santander | Łączenie talentówWe współpracy z Fundacją Uniwersytetu Carlosa III oraz we współpracy z firmą konsultingową dla startupów ConnectingVisions. Stypendia te mają na celu wspieranie młodych talentów i ułatwianie im dostępu do rynku pracy poprzez mieszany program szkoleniowy, który obejmuje płatne szkolenia zawodowe w hiszpańskich MŚP o wysokim potencjale wzrostu lub zanurzenie w procesach transformacji, które z kolei korzystają z obecności wysoce zdolnych młodzi ludzie. Zaproszenie zarówno dla studentów lub niedawnych absolwentów, jak i MŚP pozostanie otwarte do 14 czerwca.

Wyzwania wynikające z pandemii Banco Santander zachęca nie tylko do szkolenia studentów, ale także małych i średnich przedsiębiorców. Jedną z najbardziej godnych uwagi inicjatyw jest: Szkolenie Santander X | Rozwiń swój biznes – Uniwersytet IE, który oferuje 3000 stypendiów na szkolenia w zakresie strategii internacjonalizacji, Handel elektronicznyMarketing cyfrowy i zarządzanie finansami. Stypendia skierowane są do MŚP, mikroprzedsiębiorców i osób samozatrudnionych z Hiszpanii, Chile i Meksyku. Wejście będzie otwarte do 21 czerwca www.santanderx.pl.

Inne zaproszenia do programów Stypendia Santander Dostępne dla młodzieży z różnych geografii, której terminy upływają w ciągu najbliższych kilku tygodni:

Stypendia Santander Technology | Doświadczenie cyfrowe – IBM

20 czerwca zakończył się nabór na jedno z 1000 oferowanych przez Banco Santander i IBM stypendiów na prowadzenie szkoleń z umiejętności cyfrowych i wiedzy technicznej. Program będzie składał się z 6-tygodniowego, 23-godzinnego kursu online zaprojektowanego przez Universia España i IBM, szkolenia w zakresie najważniejszych podstawowych umiejętności cyfrowych w transformacji cyfrowej, w tym DesignThinking, Blockchain, Cyber, ProblemSolving i Watson (sztuczna inteligencja). Kurs odbędzie się między 12 lipca 2021 a 31 sierpnia 2021

Na zakończenie kursu beneficjenci, którzy ukończyli szkolenie i uzyskali odpowiednie odznaki dla każdego modułu, przejdą techniczny test psychologiczny, który wygeneruje ocenę opartą na różnych kompetencjach i pozwoli na wyłonienie 50 uczestników, którzy będą wykonywać więc. Możliwość uczestniczenia w finałowym wydarzeniu z udziałem profesjonalistów z firm uczestniczących w programie Digital Experience Program.

Umiejętności Becas Santander | innowacja W nauczaniu – Lasbo

Banco Santander i Laspau (stowarzyszony z Harvard University) oferują 150 stypendiów na poprawę umiejętności pedagogicznych nauczycielom akademickim, którzy chcą podnieść swoje umiejętności pedagogiczne i którzy obecnie uczą w instytucjach uniwersyteckich w jednym z następujących krajów: Niemcy, Argentyna, Brazylia, Chile, Kolumbia, Hiszpania lub Stany Zjednoczone lub Meksyk, Peru, Portugalia, Polska, Urugwaj lub Wielka Brytania. Rozmowa zakończy się 26 lipca.

Ten program jest oferowany w języku hiszpańskim, portugalskim i angielskim i jest dostępny w całości online. Dzięki temu kursowi uczestnicy przyswoją najlepsze praktyki na całym świecie w zakresie nauczania uniwersyteckiego i efektywnego uczenia się. Celem jest zapewnienie im narzędzi, dzięki którym mogą stać się agentami zmian w ich społeczności uczącej się poprzez tworzenie sieci i dobrych praktyk. . Aby to zrobić, będą musieli opracować swój projekt pedagogiczny, biorąc pod uwagę zasady aktywnego uczenia się oraz modele „odwrotnego projektowania” lub „odwróconego podejścia projektowego”. Stypendyści będą mieli 10 tygodni na ukończenie kursu i otrzymają wsparcie od mentorów szkoleniowych, którzy poprowadzą ich przez program.

Umiejętności Becas Santander | Szkolenia w zakresie cyfrowego biznesu – PL

Banco Santander i IE University 2000 oferują stypendia, aby poprawić umiejętności przywódcze i zarządzania biznesem poprzez szkolenia online. Nabór potrwa do 13 lipca. Stypendia te są skierowane do studentów i pełnoletnich prawników, którzy są obywatelami i / lub mieszkańcami Niemiec, Argentyny, Brazylii, Chile, Kolumbii, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Peru, Polski, Portugalii, Wielkiej Brytanii lub Urugwaju. Beneficjenci będą mogli nauczyć się technik wydajności komercyjnej, segmentacji produktów i klientów oraz kluczy do motywowania zespołu lub korzystać z narzędzi, aby poprawić wydajność swoją i swoich zespołów.

Różne kursy zawarte w programie są oferowane w języku hiszpańskim lub angielskim, są w pełni online i zostały zaprojektowane i opracowane przez profesorów IE. Kandydaci będą musieli wybrać jeden z tych kursów: „Od zarządzania biznesem do zamknięcia sprzedaży”, „Zarządzanie zespołem: poprawa doświadczenia pracowników w środowisku cyfrowym”, „Centrum klienta” lub „Przywództwo w czasach niepewności”. Kursy te oferują zasoby edukacyjne, takie jak interaktywne samouczki, filmy, wywiady z ekspertami, podcasty lub quizy i promują niezależną naukę, pozwalając na różne poziomy zagłębienia w zależności od czasu lub zaangażowania uczniów.

Picas Santander kobiety | Wschodzący Liderzy – LSE

Z London School of Economics and Political Science 125 kobiet, które chcą zostać liderami, otrzyma wysokowydajne szkolenie w celu rozwijania umiejętności negocjacyjnych w ramach dynamicznego i opartego na doświadczeniu programu. Stypendia te są skierowane do kobiet z doświadczeniem zawodowym od 5 do 12, które aspirują do stanowisk kierowniczych w dowolnym sektorze. Wszyscy muszą mieć dobry poziom języka angielskiego, co odpowiada C1 lub wyższym i być obywatelami lub mieszkańcami Niemiec, Argentyny, Brazylii, Chile, Kolumbii, Hiszpanii, Meksyku, Portugalii, Polski, Urugwaju, Peru, Wielkiej Brytanii i USA. Zaproszenie będzie otwarte do 16 czerwca.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *