„Sur Futuro telethon przekracza dwa miliony pesos w ciągu zaledwie dwóch godzin transmisji” | dzienne menu

„Sur Futuro telethon przekracza dwa miliony pesos w ciągu zaledwie dwóch godzin transmisji” |  dzienne menu

teleton „SOS San Cristóbal” od Fundacji Sur Futuro Przekroczyła ona milion pesos od momentu jej powstania o godzinie 12 w niedzielę w specjalnym programie nadawanym przez Color Vision 9.

Kierowcy Jatna Tavarez i Ivan Ruiz poinformowali, że udało im się zebrać pierwszy milion pesos, wysyłając na rzecz rodzin dotkniętych eksplozją w miniony poniedziałek w centrum San Cristobal i dominikańskich strażaków, którzy tam pracowali. W sumie 1 447 388,31 dolarów singapurskich, aby otrzymać dodatkową darowiznę od Bahrain Dinar Bank w wysokości 1 miliona pesos.

Oprócz Jatnny Tavárez i Ivána Ruiza, prezesowi Sur Futuro, Melbie Segura de Grullón, towarzyszą takie osobistości jak Servio Tulio Castaños, Juan Luis Guerra, Lissette Selman, Félix Victorino, Magnolia Kasse, Ramón Orlando, Silvio Mora i Miralba Ruiz, Ovandi Camilo, Julio Clemente, Jose Rego, Luis Bologna, Laura Guzmán i Samir Saba.

W tym sensie Melba Segura de Grullón obiecała, że ​​wszystkie zebrane fundusze zostaną skontrolowane i wykorzystane w najbardziej uczciwy i efektywny sposób w zespołach różnych straży pożarnych w kraju, które brały udział w wypadku, w wyniku którego zginęły 32 osoby, a 59 zostało rannych.

„Wszystkie te pieniądze zostaną rozdane, co dwa lub trzy dni będą podawane do wiadomości publicznej, znajdziemy sposób, ale wszystkie te pieniądze zostaną rozdzielone, a ojciec Massalis będzie świadkiem i będzie komitet, w którym każdy chele i wszystko pójdzie gładko, każda mała gra, którą dali” – zapewnił Segura de Grullón.

Z drugiej strony Segura de Grullón podziękował także biznesmenowi Manuelowi Coripio, wiceprezesowi wykonawczemu Grupo Corripio i prezesowi Grupo de Comunicaciones Corripio, za darowizny na fast food, które przekazał profesjonalistom pracującym na miejscu wybuchu.

Strażacy i inni pracownicy otrzymają na miesiąc „pudełka hamburgerów i frytek”, aby zapewnić im jedzenie, bez konieczności przerywania pracy lub gotowania.

Sposoby pomocy:

Dla tych, którzy chcą przekazać darowiznę, dostępne są instrukcje dotyczące przelewów w peso dominikańskich (RD $) na dwa konta bankowe:

RNC: 4-0151491-0

Bank beneficjenta: Banco Popular Dominicano

Szybki kod: BPDODOSX

Nazwa beneficjenta: FUNDACION SUR FUTURO, INC. „organizacja pożytku publicznego”

Numer konta czekowego RD$: 702-24742-0

Numer konta oszczędnościowego w dolarach: 705-54571-7

Bank beneficjenta: Bank Rezerw Republiki Dominikany

Szybki kod: BRRDDOSDXXX

Nazwa beneficjenta: FUNDACION SUR FUTURO, INC.

Nr konta RD$: 240-011145-0

Bank beneficjenta: Banco BHD

Nazwa beneficjenta: FUNDACION SUR FUTURO, INC.

Numer konta: 051-5394-001-2

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *