Świąteczny film na Netflix niepokoi rodziców młodszych użytkowników

Sylwester to idealny czas na oglądanie filmów na ten temat. Produkty dla dorosłych i dzieci zwracają uwagę tradycyjne świętaI oczywiście spotkania rodzinne Magia Świętego Mikołaja Co sprawia, że ​​ten czas jest tak wyjątkowy. W tym sensie co roku platformy streamingowe oferują treści, których użytkownicy bardzo oczekują. Ale Film Netflix może narazić wszystko na ryzyko.

To jest o David Walgan, polska komedia w reżyserii Michał Rogalski Scenariusz Mateusza Kochevsky’ego i Marcina Baczinskiego. Film ukazał się kilka dni temu w serwisie subskrypcyjnym, a film jest prezentowany w katalogu jako plik Zaproponuj dzieciom zobaczenie ich jako rodziny. Jednak jest to dalekie od tego i upewniając się, że jest odpowiedni dla wszystkich odbiorców, w rzeczywistości To nie jest najwygodniejsze.

Zapracowany elf ucieka do realnego świata, gdzie z pomocą chłopca, z którym się zaprzyjaźnia, próbuje magii Świąt.Streszczenie filmu fabularnego można przeczytać na Netflixie z Cyprienem Grabowskim, Jacobem Zająkiem i Anną Smolovic, ale w rzeczywistości historia idzie nieco dalej i sposób, w jaki mówi się o Świętym Mikołaju i otaczających go postaciach. Może nie być najlepszy dla młodszych użytkowników.

to jest Ostrzeżenie dla rodziców którzy wkrótce zaczęli rozpowszechniać potencjalny spoiler wśród swoich kontaktów w sieciach społecznościowych, aby Zapobiegaj niekomfortowym sytuacjom, gdy postrzegasz ich jako rodzinę. Wielu z nich miało ze swoimi dziećmi pełen napięcia moment, kiedy zobaczyli, w jaki sposób przedstawiany jest nie tylko Święty Mikołaj, ale także Myszka Pereza i inne postacie, które napełniają dzieci urokiem i emocjami.

W ten sposób ostrzegali przed jej powstrzymaniem „Wrażliwe informacje o Bożym Narodzeniu” Właściwie jest odpowiedni dla nieco większej liczby odbiorców. W tym sensie zachęcili Netflix do sprawdzenia oceny filmu, a tym samym zapobieżenia wczesnemu pojawianiu się wątpliwości, zwłaszcza że sposób, w jaki jest traktowany, nie jest wcale subtelny. Gigant przesyłania strumieniowego w końcu poprawił szczegóły w aplikacji i teraz jest wymieniony jako Odpowiedni dla dzieci w wieku od 7 lat.

Jak dołączyć do kanału Spoiler na Telegramie?

Jeśli masz konto Telegram, po prostu kliknij przycisk Dalej.

Ale jeśli nie masz jeszcze profilu na platformie, możesz go pobrać ze sklepu Apple Store lub Google Store, w zależności od systemu operacyjnego telefonu komórkowego. Po wejściu do aplikacji umieść w wyszukiwarce „Spojler BV” Tam możesz zapisać się do nas, aby otrzymywać informacje o wszystkich nowościach.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.