system świadczeń…

Platformy pośrednictwa siłowni przez lata podpisywały umowy z centrami siłowni w celu zintegrowania ich ze swoją platformą, ale teraz firmy te chcą iść do przodu. Polska platforma Benefit Systems przejęła Total Fitness, polska sieć, która posiada 14 obiektów w Polsce.

Cena operacji, która ostatecznie zakończy się 1 kwietnia 2024 r., opiera się na wynikach ekonomicznych, jakich Total Fitness spodziewa się w nadchodzących latach. W każdym razie, Nigdy mniej niż 75 mln zł (16,1 mln euro) i nie więcej niż 85 mln zł (18,3 mln euro). Ostateczna cena zadłużenia spółki przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i zadłużeniem netto zostanie ustalona w latach 2022 i 2023. W perspektywie średnio- i długoterminowej Benefit Systems planuje przejąć 100% spółki. To nie pierwszy raz, kiedy platforma ta nabyła siłownie w Polsce, gdyż kontroluje również Zdrofit, Fabryki Formy, FitFabric i Fitness Academy.

„Cieszymy się, że sieć Total Fitness stała się częścią Grupy Benefit Systems, ponieważ doskonale uzupełnia i wzbogaca nasze portfolio siłowni. Total Fitness to rentowna i dobrze zarządzana firma. Członek zarządu Benefits Systems, Bartosz Josewiak, wyjaśnił w oświadczeniu że wiedza jej menedżerów i pracowników zapewni nam Dodatkowe wsparcie w rozwoju usług sportowych dostosowanych do potrzeb zdrowotnych i zmieniającego się stylu życia Polaków.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *