Szokujące wideo: Młody mężczyzna ciężko upada na ściance wspinaczkowej w Polsce

Szokujące wideo: Młody mężczyzna ciężko upada na ściance wspinaczkowej w Polsce

W mediach społecznościowych pojawiło się wideo przedstawiające poważny upadek młodego mężczyzny w Polsce podczas wspinaczki na ściankę wspinaczkową.

Do poważnego wypadku doszło w Polsce, kiedy młody mężczyzna próbował wspiąć się na ściankę wspinaczkową bez zabezpieczenia.

Także: Wideo: Dwóch turystów w Indiach chciało zrobić sobie selfie ze słoniem, ale prawie zostali zmiażdżeni na śmierć.

Wspinaczka jest bardzo niebezpieczna, jeśli nie zachowa się odpowiedniej ostrożności. To lekcja, której 22-letni Polak nauczył się na własnej skórze po strasznym wypadku, w wyniku którego doznał poważnych obrażeń.

Wspinając się po ścianie, niezidentyfikowany młody mężczyzna upadł niedaleko szczytu i nagle upadł na ziemię. Ludzie opieszale reagowali na sytuację. Stan zdrowia sportowca nie jest znany.

Może Cię zainteresować: „Żywy”: Litwin sfingował atak serca, aby uniknąć płacenia drogich rachunków w restauracjach w Hiszpanii

Należy zauważyć, że wspinaczka jest aktywnością o ogromnym znaczeniu, ponieważ budzi w Tobie ducha przygody. Naturalnie potrzeba wielu godzin treningu i odpowiednich środków bezpieczeństwa, aby zostać utalentowanym wspinaczem, który wzmacnia całe ciało ze względu na swoje wymagania fizyczne.

Z informacjami od agencji

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *