Szósty serial, którego nie można przegapić w tym tygodniu

Wśród najważniejszych wydarzeń, które pojawią się na platformach w ciągu najbliższych siedmiu dni, są:Lato się zakochałem(Amazonka) i Odkrycie Alicji(Disney +).

„Lato, w którym się zakochałem”

Od twórcy „Do wszystkich chłopców, których kochałam” przedstawia ten serial dla nastolatków Amazon Prime Video 17 czerwca. kręci się wokół Letni trójkąt miłosny między dziewczyną a dwoma braćmizmiany w relacjach między matkami i dziećmi oraz trwała siła silnej kobiecej przyjaźni.

pierwsze perfumy miłosne

Po zwolnieniu w szkole średniej z powodu uprzedzeń i nienawiści, Dwie kobiety spotykają się ponownie w dojrzałościStają w obliczu możliwości zakochania się między nimi, którego nawet nie odważyli się sobie wyobrazić. Jedna z 15 najlepszych serii roku według prestiżowego magazynu Variety Nakręcony 17 czerwca.

„Rica”

Ten południowoafrykański thriller opowiada historię Rika Gama, policjantka torturowana przez swoją przeszłość, który bada serię brutalnych zbrodni popełnionych przez seryjnego mordercę na polach trzciny cukrowej KwaZulu-Natal. Jest pokazywany po raz pierwszy w Nakręcony 21 czerwca.

„Odkrycie Alicji”

Ten brytyjski serial dramatyczny, którego pierwotny tytuł brzmiał „Gdzie jest Alicja”, jest Premiery 22 czerwca w Disney+. Genialna i znana aktorka Kelly Howes, która była główną gwiazdą innych wspaniałych angielskich powieści, takich jak niezapomniana Linia służby, Ochroniarz czy Durrellowie, tym razem wcieliła się w skórę Alice, pośmiertnej kobiety dla twojego partnera, Odkrywają, że skrywa to wielkie tajemnice.

„królowa”

Po kilkudziesięciu latach nieobecności Słynny paryski krawiec i drag queen powraca do rodzinnej Polski, żeby załatwić sprawy z córką. Jest pokazywany po raz pierwszy w Netflix 23 czerwca.

Chubby Chronicle

Eva Longoria produkuje i reżyseruje pierwszy rozdział tej rodzinnej komedii z 1985 roku, która… Premiera HBO Max 23 czerwca. Główna bohaterka Coco „Gordita” Castelli wyjeżdża z Santo Domingo do Miami z ojcem, dyrektorem ds. marketingu Victorem, jej śmiałą i energiczną matką Adelą oraz mającą obsesję na punkcie statusu starszą siostrę Emilię. Chociaż Stany Zjednoczone są dalekie od tego, co sobie wyobrażali, Castelli są zdeterminowani, aby przejąć kontrolę nad swoim dziwnym nowym światem.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.