Tak wygląda Paula Rey 19 lat po nagraniu Pasión de Gavilanes

„Pasión de Gavilanes” to jeden z najbardziej udanych programów telewizyjnych w kraju, osiągający bardzo wysoki poziom oglądalności i w rzeczywistości drugi najchętniej oglądany program w historii telewizji państwowej, po „A corazón abierta”.

Produkcja ta odniosła duży sukces w innych krajach regionu, takich jak Argentyna, Wenezuela, Chile, Panama, Portoryko, Paragwaj, Ekwador, Peru i Kostaryka. Również sukces był dość globalny, a liderem publiczności była m.in. Bułgaria, Serbia, Rumunia, Chiny, Hiszpania, Izrael, Rosja, Polska.

Wielu widzów nadal czule wspomina tę powieść. Już na początku roku premiera drugiego sezonu w Telemundo, 19 lat po pierwszej emisji. Teraz Netflix ogłosił, że drugi sezon będzie dostępny od 20 lipca.

Tak wygląda dzisiaj aktorka, która grała Jimenę Elizondo

Jedną z najbardziej lubianych aktorek wśród zwolenników „Pasión de Gavilanes” jest Paula Ray, która zagrała Jimenę Elizondo Acevedo de Reyes. Kolumbijka również wzięła udział w drugim sezonie i była bardzo podekscytowana wskrzeszeniem swojej postaci.

Aktorka z Santander wykazała się dużym talentem aktorskim, uczestnicząc w wielu produkcjach, które również wyróżniały się w jej twórczości, takich jak „Las Detective y el Víctor”, „Pobres Rico”, „La mujer en elmirro””, „Pokój ratunkowy”. ”, „Lalki mafii” i inne.

Kobieta ma też umiejętności biznesowe, ponad dwa lata temu wypuściła na rynek własną markę kosmetyków, która nazywała się PR Paula Ray. Potwierdził, że ten projekt narodził się po tym, jak wyznawca zapytał go, co nałożył na swoją skórę, aby wyglądała tak promiennie, a nawet powiedział mu, że gdyby wyjął swoją kolekcję produktów, kupiłby je bez zastanowienia.

Rey ma obecnie 42 lata i nadal wygląda tak pięknie, jak w pierwszym sezonie „Pasión de Gavilanes”.

Z drugiej strony jest w związku z kolumbijskim aktorem Juanem Carlosem Vargasem, z którym ma dwoje dzieci: Olivera i Leo, urodzonych odpowiednio w 2013 i 2018 roku.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.