Taka jest dzisiaj „Maria Joaquina”, rozpieszczona dziewczyna z „Karuzeli”

Taka jest dzisiaj „Maria Joaquina”, rozpieszczona dziewczyna z „Karuzeli”

Ludwika Paletta urodziła się w Polsce. A gdy była dziewczynką, przeprowadziła się z rodziną do Meksyku. Tam to miał dziewięć lat Kiedy był częścią załogiokólnikwersja z końca lat 80 „Chybić”.

Maria Joaquin z nauczycielką Jimeną. Zdjęcie: WEB

Ta rola, choć pierwsza w jego karierze, okazała się wspólna: niełatwo było sprostać roli Zarozumiała dziewczyna, która systematycznie maltretowała CirilloTen Afro-Meksykanin, szaleńczo zakochany w blondynkach.

Tak jest dzisiaj w przypadku Ludwiki Paletty. foto: Instagram

Serial telewizyjny jest przeznaczony dla dzieci 1989 i 1990. Ale jak to często bywa z największymi hitami, Powtarza się niezliczoną ilość razy. Spośród wszystkich wychowanków „Nauczyciela Ximeny” Ludwika była jedną z nielicznych, która Drogę aktorską kontynuował przez całe życie.

Tak wyglądała kariera Ludwiki Paletty

Po „Karuzeli” w 1992 roku zmierzyła się z „Mój dziadek i ja”, a kiedy była nastolatką, nadszedł czas, by Rozpraw się z Thalią. tam było Maria, z sąsiedztwa.gdzie wcieliła się w „Marię de los Angeles”, córkę bohaterki.

Ludwika Paletta z Thalią. Zdjęcie: WEB

Od tego momentu jego kariera się nie zatrzymała. Przybyli Wiele powieściwśród nich „przyjaciele i rywale” oraz Czas na film też: „Sześć dni w ciemności”, „Arbuzowe serce”, „Anielski pył” i „Dobytek innych ludzi”, między innymi.

Ludwika Paletta i Paulina Goto w „Matce jest tylko dwoje”. foto: instagram

Obecnie można go oglądać na „Mamo, są tylko dwa”.czyli produkcja Trzy sezony na Netflixiekto jest bohaterem.

Co się stało z jego życiem osobistym

Ludwika była Dwie ważne relacje: Plutarco Haza i Emiliano Salinas. z jego pierwszym Mikołaja, jego najstarszego syna, który ma teraz 22 lata I który również wkroczył w świat sztuki.

Paleta Ludwika Zdjęcie: Instagram

Tymczasem obecnie Nadal jest w związku z SalinąTak, z kim? Żonaty w 2013 roku. Jej mąż jest synem byłego prezydenta Meksyku Carlosa Salinasa. Z tego małżeństwa się urodziła Sebastian i Barbara, pięcioletnie bliźniaki.

Ludwika Paletta i jej syn Mikołaj. foto: Instagram

znacznie Palita jest bardzo powściągliwa w życiu prywatnymW rzeczywistości twarz nieletnich zwykle nie jest pokazywana. Inaczej jest z Mikołajem, który wybrał bardziej publiczne życie.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *