Talpa sprzedaje sezon łowiecki polskiej firmie Polsat

Obecny na Miptv 2022, Talpa ogłosiła, że ​​format rozrywkowy sezon polowań Został przejęty przez Polsat (TV4).

Talpa poinformowała, że ​​Polsat (TV4) nabył prawa do ekscytującego teleturnieju przygodowego sezon polowań. w Holandii, sezon polowańOparta na najbardziej udanej i nagradzanej serii YouTube w kraju, okazała się wielkim hitem w telewizji, a główna wersja demonstracyjna ma średni udział w rynku na poziomie 20%.

Drugi sezon będzie emitowany tego lata na SBS6. Amazon Prime miał drugie okno następnego dnia, a program znalazł się w pierwszej dziesiątce najczęściej oglądanych filmów. W Polsce Rochstar wyprodukuje dziesięć odcinków. Program będzie emitowany w maju.

Wersja online sezon polowań Wielokrotnie był wybierany jako najlepszy serial YouTube w Holandii. W każdym odcinku słynny duet musi przechytrzyć zespół trzech strażników więziennych. Strażnicy ci mają jeden cel: schwytać zbiegów w ciągu czterech godzin. Uciekinierzy startują w 20 minut i muszą używać nadajnika, który co 10 minut wysyła współrzędne GPS do rybaków. Mieli możliwość zorganizowania samochodu ucieczkowego z więzienia i przeniesienia na wycieczkę.

Podczas gdy drużyna myśliwska ma kilka narzędzi do wyśledzenia zbiegów z ich furgonetki szpiegowskiej, uciekinierzy nie mają nic: nie mają telefonu ani pieniędzy. Co więcej, pozostanie niezauważonym nie jest takie łatwe w pięknym, jasnopomarańczowym kombinezonie więziennym… Zbiegowie nie mogą przebywać w tym samym samochodzie dłużej niż 20 minut i mogą wchodzić tylko do budynków publicznych, takich jak dworzec kolejowy. lub garaż. Uciekinierzy wygrywają grę, jeśli zdołają pozostać poza zasięgiem myśliwego dokładnie przez cztery godziny. Jeśli jednak strażnicy złapią ich przed upływem czasu, gra dobiegnie końca.

sezon polowańn to szybka obława, która odbywa się w prawdziwym świecie, w czasie rzeczywistym, z prawdziwymi widzami – absolutnie wszystko może się zdarzyć. To ekscytująca gra w kotka i myszkę, która sprawi, że będziesz na krawędzi siedzenia.

sezon polowań Jest to format koncepcji StukTV i Talpa. Oprogramowanie jest dystrybuowane przez Talpa Distribution.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.