Tamara i Inigo, z głębi serca życzę Wam długiego szczęścia

Tamara i Inigo, z głębi serca życzę Wam długiego szczęścia

Ten tydzień rozpoczął się od zaproszenia mnie w tej gazecie na spotkanie z Feijóo. Było pełno uczestników, ludzi życia społecznego, polityki czy prasy, którzy chcieli usłyszeć od osoby, która przynajmniej w moim odczuciu jest przyszłym prezydentem Hiszpanii. Wszyscy potrzebujemy zmian i są one potrzebne teraz bardziej niż kiedykolwiek. Feijóo bardzo mi się spodobało, to co powiedział w swojej prezentacji o pomyśle jak powinna być rządzona Hiszpania zabrzmiało spójnie, poważnie i surowo. Nie brakowało mu też poczucia humoru w galicyjskiej „retranca”. Podziękowałem mu za to, że nie dotrzymał obietnicy, jakbyśmy byli na uczciwej loterii, co PSOE robi, żeby kupić głosy. Sanchez krąży wokół jako urzekający, błyskotliwy, jak zwycięzca, jak rozsądny szarlatan, obawiam się, że wielu tak pomyśli. Znasz to popularne powiedzenie: «Obiecuję ci i obiecuję, aż…». Koniec zależy od Ciebie…

We wtorek pojechałam do Szwajcarii, a mianowicie do Villars i Montreux, przez firmę kosmetyczną Helena Rubinstein, gdzie otrzymałam wspaniały nowy krem ​​pod oczy, który we wrześniu trafi do sprzedaży w Hiszpanii. Była to prezentacja dla lekarzy i naukowców prowadzących mistrzowskie kursy kosmetyczne i naukowe w świecie przeciwstarzeniowym. Z Clinique w Montreux myśl o Jeziorze Genewskim sprawiła, że ​​chciałeś nas odwiedzić i wyjechać o 15 lat młodszy. Pokoje z widokiem na jezioro to spełnienie marzeń. To imponujące, co wymyślił świat kosmetyków i jak wiele może zdziałać dla naszej skóry. Umrzemy chronologicznie, ale umrzemy wyglądając idealnie, jak w zabawnym filmie „Śmierć pasuje do ciebie”. Helena Rubinstein była bardzo postępowa i pionierska. Urodziła się w Polsce w skromnej rodzinie żydowskiego pochodzenia i stała się jedną z najbogatszych i najpotężniejszych kobiet na świecie. Powiedziała: „Piękno jest niczym bez wiedzy”. Mocna kobieta, a właściwie ona, ze swoimi hasłami „Piękno to potęga” i „Nie ma brzydkich kobiet, są tylko leniwe”.

Innym tematem, który zrobił na mnie wrażenie, był wywiad, którego Susanna Greso udzieliła wczoraj synowi Mar Flores, Carlo Constance. Czasami dokonujemy osądów wartościujących bez zagłębiania się w prawdziwy powód, dla którego dana osoba wpadła w kłopoty prawne, myślę, że w tym przypadku „pożyteczny głupiec”. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Carlo bardzo wycierpiał w dzieciństwie z powodu życia swoich rodziców. Porozmawiaj z otwartym sercem o tym, jak to zrobić W szkole powiedzieli mu „Twoje matki są p…”, kiedy pojawiła się słynna okładka magazynu „Intervi”.O czym wolę nie mówić. Nikt nie pomyślał o tym dziecku, które widziało, jak jego ojciec zniszczył matkę w telewizji i jak jego matka zaczęła nowe życie, ukrywając się w ramionach Javiera Merino i rodząc kolejne dzieci. Nie będę oceniał tak smutnej historii, ale może sprawić, że pomyślisz o tym, jak daleko zaszły dzieci celebrytów Nie należy go eksponować od momentu narodzin. Carlo musiał być leczony w wieku sześciu lat z powodu depresji, a później wpadł w świat narkotyków i alkoholu, a teraz grozi mu więzienie, moim zdaniem niesprawiedliwe, kiedy był w sile wieku, biegał i był czysty przez lata.

Nie chcę kończyć tej randki bez złożenia życzeń nowożeńcom Tamary Falco i Inigo Onievy długiego i szczęśliwego życia. To znaczy, chociaż czasami się na nich nabijam, mówię to z całego serca: Gratulacje!

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *