Team Bloober twierdzi, że opracowuje dwie ambitniejsze gry niż The Medium i żadna z nich nie była Silent Hill

Jedną z największych wiadomości ostatnich dni jest fakt, że Team Bloober rozpocznie tworzenie gier wideo dla Konami by Sojusz biznesowy osiągnięte przez obie firmy. W wyniku tej sytuacji mało kto zaczął spekulować, że polskie studio będzie odpowiedzialne za opracowanie nowego Silent Hill.

W tym tygodniu plotki wzrosły jeszcze bardziej w wyniku napływających informacji Strona Komisji EuropejskiejWspomniano o nazwie i opisie wielu tytułów, nad którymi pracował zespół Bloober i które otrzymywali Dofinansowanie z Unii Europejskiej.

Należy zauważyć, że wszystkie z nich Pojawili się z odpowiednimi nazwami symboli symbol. Na przykład wśród trzech gier była jedna H2O, który później stał się Layers of Fear 2. Ostatni czarny, pierwszoosobowa przygoda w średniowiecznym świecie z kosmitami pomiędzy nimi, z których ostatnią był Dom SpiroHorror osadzony w realiach II wojny światowej.

Jednak zespół Bloober chciał wyjść na scenę, aby zaprzeczyć tej informacji. Dyrektor Marketingu Tomasz Zawlikowski złożył oświadczenie: IGN kto to mówi Żaden z tych projektów nie jest obecnie w fazie rozwojuSzczegółowe wyjaśnienie statusu każdego z nich:

Domysły online oparte na nieaktualnych lub niekompletnych informacjach mogą czasami prowadzić do dziwnych teorii wśród graczy, dlatego doceniamy Twoją prośbę bezpośrednio.

Zgłosiliśmy się również do dwóch kolejnych projektów, które nazywamy odpowiednio Dum Spiro i Black. Po kilku iteracjach Dum Spiro doszliśmy do wniosku, że w tej chwili nie potrafimy go przedstawić w odpowiedni sposób, a jednocześnie opłacalny komercyjnie. Krótko mówiąc, obecnie Dum Spiro nie jest już aktywnie rozwijany.

Podobnie początkowy pomysł na Blacka również został wstrzymany i chociaż wciąż pracujemy nad grą o tym kryptonimie, jest to teraz zupełnie inny projekt niż ten, który można obecnie przeczytać na stronie.

Mimo wszystko nie kończą się plotki, że zespół ma nowy has ciche wzgórze. Z wypowiedzi Gawlikowskiego wynika jednak, że tak nie jest i tak jest Przygotowują dwie nowe gry wideo Co zapewnia, że ​​będzie bardziej ambitna niż średni:

W Bloober Team mamy dwa aktywne projekty wewnętrzne, jeden w produkcji, a drugi w fazie przedprodukcyjnej. Oba będą większe niż przeciętne. Jednak żadna z nich nie opiera się na tematach lub miejscach, które krążyły w Internecie w ostatnich dniach.

Tak więc z tych danych można wywnioskować, że ostatecznie nic z tego nie będzie ciche wzgórze Istnieje możliwość, że jedną z tych gier jest ta, o której mowa powyżej czarny lub część umowy z Konami. Czas czekać, aż pojawią się kolejne wiadomości na ten temat.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *