Tekst posta | wrzesieńRafael Michael


© Przesłane przez RSVP
Rafael Michael

Wrzesień nie jest już Miesiącem Narodowym! , a w 2021 stanie się miesiącem Javiera Camareny: syna marnotrawnego tego samego człowieka, bo będzie śpiewał od dziś, dziś, dzisiaj, pięć koncertów/koncertów z Angelem Rodriguezem, w tym kolejny 30 września w Pałacu Sztuk Pięknych Sztuka

Hotel Tiempo de Cantar Tour México jest bardzo mile widziany w referencjach, w których żyjemy. Po dwóch latach jego koncertów dla Duerme Tranquilo od Zgadzam się, Lal Rojo i Rous Henkel, nie mieliśmy okazji słuchać i cieszyć się nim poza Zoomem. Koncerty – z programem – mam nadzieję, będą zawierać jego historyczne już występy z arii Si, ritrovarla io giuro z opery La Cenerentola i Cessa di piú Resistere z Il barbiere di Siviglia. #SorryNotSorry, ale zostanę fanem numer jeden i będę gonić go takim, jakim jest, w deszczu czy w blasku, włączając w to najświętszą noc żydowskiego roku Jom Kippur, kiedy śpiewa w Meridzie.

Nie będę uczestniczyć w żadnym wydarzeniu zbiegającym się z imprezą operową i zrobię co w mojej mocy, aby uczcić Javi, narodową chwałę. Mamy nadzieję, że wciągną go do przemówienia, zasługuje na to! Oczywiście wszystko musi się toczyć bez mojej obecności gdzie indziej. A ja w ogóle do niczego nie idę, a na mojej insta będą musieli zobaczyć wszystkie moje zdjęcia z nim i zwykłymi podejrzanymi. Schemat organizacyjny zabija wszystko, a frekwencja „Blanquito”, jak powiedział mu miłośnik muzyki Lázaro Azar, będzie wydarzeniem dla tych, którzy są prawdziwymi wyznawcami Camareny – wśród nich Eleny Cepedy, Graco Ramíreza, Grety Shelley, Manuela Very i Lu Villegasa.

Nic dziwnego, że Javier ponownie znalazł się na liście 300 liderów meksykańskiego magazynu Lideres, ponieważ jego kariera jest bez zarzutu. A mały ptaszek powiedział mi, że w tej chwili to „najlepsza melodia, z doskonałym połączeniem dźwięku, techniki i stylu”. Musimy zacząć edukować nasze uszy za pomocą uzasadnień na jego płycie CD i uczyć się, studiować i uczyć, aby w pełni cieszyć się imprezą. Po intensywnym międzynarodowym programie z myślą o ścisłych protokołach bezpieczeństwa i prezentacjach we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Szwajcarii, USA i Portoryko, w końcu będzie w Meksyku, piękny i drogi.

To jego pierwsza prezentacja w naszym kraju od początku pandemii i od tego czasu został wybrany piosenkarzem roku przez organizację International Opera Awards. Trasę uświetni również obchody dziesiątej rocznicy jego owocnej współpracy artystycznej z wybitnym pianistą Angelem Rodriguezem. Leon, Torreon, Merida, Cuernavaca i Meksyk! Stąd do rzeczywistości: do San Juan de Puerto Rico, Chicago, Gdańska, Polski, Bergamo, a zamykając rok: Rzym, Włochy. 2022 Javi przyjmie go w Gran Teatro del Liceu w Barcelonie z towarzyszeniem fortepianu Angela Rodrigueza, a następnie pójdzie do Royal Opera House w Londynie i zaśpiewa toi toi toi Lucia di Lammermoor G. Yorka. Nie bez powodu szczęście tenora z Meksyku i ze świata. #SaveTheDate #HayQueIr #AsíOMásTalentoso. Śledź mnie na Twitterze @rafaelmicha i przeczytaj wszystkie moje pliki

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *