Ten 4-godzinny serial Netflix to światowy hit i idealny na weekend

Netflix

Netflix ma nową serię, która przyciągnęła publiczność na całym świecie swoją historią, a ponieważ jej krótki czas trwania sprawia, że ​​jest idealny do oglądania przez jeden dzień. Zobacz, co to jest!

Ta 4-godzinna seria Netflix jest światowym hitem i jest idealna na weekendowy wypad.
© NetflixTa 4-godzinna seria Netflix jest światowym hitem i jest idealna na weekendowy wypad.

usługa transmisji Netflix W ostatnich latach maksymalnie wypromowała dwie zalety: ekspansję międzynarodową i produkcję opartą na prawdziwych wydarzeniach. Ta formuła doprowadziła do ogromnych sukcesów publiczności, takich jak koronaA Nieprawdopodobny zabójca i rozmawiać Bestia: historia Jeffreya Dahmera Który stał się drugą najczęściej graną serią w historii platformy. W tym przypadku nadszedł tytuł, który stał się tak popularny.

Produkcje poza Stanami Zjednoczonymi wzrosły w wyniku polityki firmy prowadzonej przez Teda Sarandosa, dlatego podróżowali na wszystkie kontynenty, aby położyć pierwsze podwaliny pod swoje kolejne wydawnictwa. Oczywiście Europa jest jednym z najważniejszych krajów na świecie, a nadawcy postawili na Polskę, aby tworzyć różne treści, jak to miało miejsce ostatnio w przypadku Wielka powódź.

Serial telewizyjny, wyreżyserowany przez Jana Holbecka i Bartlomija Ignacioka, miał premierę na platformie 5 października i według FlixPatrol obecnie plasuje się w pierwszej trójce na świecie. W pierwszym tygodniu, któremu towarzyszyły pozytywne recenzje, oficjalne dane odzwierciedlały, że osiągnął on 45 840 000 godzin pracy, chociaż oczekuje się, że liczba ta wzrośnie w następnej aktualizacji.

O czym on mówi? Inspiracją jest to, co wydarzyło się po powodzi tysiąclecia w Polsce, częściach Czech i Niemiec w 1997 roku. Grupa naukowców i samorządowców zmuszona jest podejmować decyzje na śmierć i życie, gdy miasto Wrocław jest zagrożone. Władze hrabstwa zatrudniają hydrologa z burzliwą przeszłością, aby za wszelką cenę pomógł uratować miasto. Równolegle Andrez Rebacz wraca do rodzinnego miasta i uwalnia zbuntowanych rodaków w walce z katastrofą. Władze pod presją ograniczeń czasowych podejmują decyzję, która zmieni życie każdego z nas.

Jej główna załoga składa się z: Agnieszka Zulewska, Tomasz Schuchardt, Ireneusz Czop, Jerzy Trela, Blanka Kot, Anna Dymna, Tomasz Kot, Marta Nieradkiewicz, między innymi. Nie tylko ze względu na swoją historię, Wielka powódź Stał się idealnym wyborem dla fanów na całym świecie, ponieważ pierwsza część zawiera tylko 6 odcinków, z których każdy ma od 40 do 44 minut, więc można go obejrzeć w jeden dzień. Seria jest już dostępna na Netflix.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.