Ten kraj uznał oglądanie „Kevin sam w domu” za narodową tradycję bożonarodzeniową – Wiadomości filmowe

Ten kraj uznał oglądanie „Kevin sam w domu” za narodową tradycję bożonarodzeniową – Wiadomości filmowe

„Kevin sam w domu” to film bożonarodzeniowy, którego nie można przegapić, ale jego znaczenie jest tak wielkie, że jeden z krajów europejskich uczynił go coroczną tradycją na swoim terytorium.

Na początku lat 90. pojawił się film, który całkowicie odmienił kino bożonarodzeniowe, a także karierę jego reżysera i bohatera. Mój biedny aniołku Kariera nabrała tempa Macaulay Culkin Został uwieczniony jako Kevin McCallisterCo uczyniło go idolem wszystkich dzieci w okresie świąt Bożego Narodzenia. Reżyser Chris Columbus zyskał ogromną popularność i udało mu się wypozycjonować swój film fabularny jako komedię, którą trzeba zobaczyć podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Z Catherine O'Hara i Johnem Heardem w roli rodziców Kevina. Mój biedny aniołku Zapamiętano ją ze swoich ról, zwłaszcza Daniela Sterna i Joe Pesci, którzy w tej historii grali złodziei i złoczyńców. Od premiery w 1990 roku miliony ludzi śmiały się i płakały z powodu pułapek, jakie postać Culkina zastawia na nich w jego domu i poza nim, więc… Oglądanie tego stało się w niektórych rodzinach tradycją.

Chociaż jest uważany za jeden z nieomylnych filmów bożonarodzeniowych, w tym sezonie jest wiele filmów, które niektórzy widzowie wolą na bożonarodzeniowy maraton; Ale, Jest taki kraj, który uważa to za tak ważne, że rok po roku uczynił z tego swoją narodową tradycję. Od roku premiery aż do dzisiaj Chris Columbus nigdy nie opuścił telewizji tego kraju w Europie i wygląda na to, że nigdy tego nie zrobi.

Film reżyseruje Mój biedny aniołek 2 Wywarło to takie wrażenie na polskiej publiczności, że od 1990 roku jest nieprzerwanie emitowane w ich programach ogólnopolskich. W tym kraju za tradycję bożonarodzeniową uważa się Nie było roku, żeby nie było go w telewizji Sytuację tę dodatkowo wzmocniło ogłoszenie w 2010 r., że program nie będzie transmitowany w telewizji, co spowodowało protest przeciwko temu ponad 90 000 osób.

Czy to naprawdę istotne? Produkcja Johna Hughesa emitowana jest w polskiej telewizji w okresie świąt Bożego Narodzenia i szczytu bożonarodzeniowego Ma ponad 5 milionów widzówDlatego jest to tytuł święty wśród ludności. Choć jest to film emitowany w wielu miejscach, uważany jest za najpopularniejszy film fabularny wśród obywateli tego kraju. Nawet polski rząd nie jest w stanie pokonać fanów Kevina McCallistera!

Miłość i fascynacja obywateli Polski Mój biedny aniołku Jest tak duży, że zakorzenił się już jako jedna z obowiązkowych tradycji w jego kulturze, więc jeśli kiedykolwiek pojedziesz na wakacje do Polski w grudniu, możesz być pewien, że na pewno zobaczysz Macaulay'a, Kierana Culkina, Devina Rattray'a i Johna Candy'ego ekranie telewizora. Powiedz nam, Jaki film świąteczny warto obejrzeć w swoim domu?

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *