„Ten, który wyciągnął ją z gruzów”: Ratownik ekshumuje ciało swojej zmarłej córki z gruzów budynku w Miami.

„Ten, który wyciągnął ją z gruzów”: Ratownik ekshumuje ciało swojej zmarłej córki z gruzów budynku w Miami.

powiedziała Margherita Castro, ratownik, zanim rozpłakała się, wyraźnie poruszona i wyczerpana dziewiątego dnia poszukiwań, opowiadając o niej Jak ciało dziewczynki w wieku około siedmiu lat zostało porwane przez jej ojca, strażaka, który jest członkiem grupy roboczej w budynku upadł Na plaża Miami.

„Wszyscy tam z nim byli. To chwila, jak można sobie wyobrazić, bardzo trudna. Wszyscy, jego zespół i nasza ekipa byli z nim, kiedy upuścił córkę” – powiedział ratownik telewizji. Strona argentyńska Infobae.

Castro jest członkiem zespołu straży pożarnej, poszukiwawczo-ratowniczej Miami-Dade i rozmawiał z mediami, potwierdzając to straszne odkrycie.

„To już zostało potwierdzone, ale nie chcę podawać zbyt wielu szczegółów. To strażak z Miami, nie z naszego wydziału. Chcemy oddać szacunek temu wydziałowi i to oni przekazują wieści o swoich strażakach. I sposób, w jaki chce, aby ta wiadomość została przekazana. „To jego rodzina, to jego chwila” – dodał.

„Ratownicy, jak można sobie wyobrazić, są zmęczeni. Zmęczeni emocjonalnie, zmęczeni fizycznie. To bardzo trudne zadanie, ręcznie, przez długi czas, przenoszenie małych kawałków gruzu, przenoszenie większych kawałków, aby móc je usunąć ze wzgórza, oglądanie ludzkich szczątków, oglądanie ofiar…„To jest wyjaśnienie.

Wśród nowych zgonów potwierdzonych przez burmistrz Miami-Dade Danielę Levine Cava w piątek była córka strażaka pracującego nad ratowaniem budynku Surfside.

Na codziennej konferencji prasowej burmistrz zwrócił uwagę na duże „ludzkie koszty” procesu wśród ratowników i poprosił wszystkich, aby zachowali to w swoich myślach i modlitwach.

Do tej pory jest 24 martwych, 188 z nich żyje, Brakuje 126.

Levin Cava powiedział, że inżynierowie oceniają wpływ wyburzenia wciąż stojącej części budynku, ale może to „potrwać tygodnie” i podkreślił, że ratownicy chcą rozpocząć poszerzanie obszaru poszukiwań potencjalnych ofiar.

Dodając do niestabilności budynku, możliwość, że huragan Elsa dotrze do południowej Florydy na początku przyszłego tygodnia.

Levine Cava wezwał mieszkańców Miami-Dade do zaplanowania potencjalnego uderzenia, tak jak robią to w miejscu osunięcia się ziemi 24 czerwca.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *