Tenoch Huerta vs królowa Elżbieta II vs Meksyk vs Polska vs Bad Bunny, jedne z najczęściej wyszukiwanych w Google Meksyk w 2022 roku

Jak zwykle pod koniec roku Google ujawniło, co się stało Najczęściej wyszukiwane na swojej platformie w 2022 roku. W przeciwieństwie do lat 2020 i 2021, gdzie dominowały nie tylko treści związane z pandemią, teraz trend się zmienił wraz z różnymi wydarzeniami sportowymi, a nawet serialami na platformach streamingowych na żywo. pływ.

Najczęściej wyszukiwane w Google 2022 w Meksyku była moją „szczepionką”a także „zapobieganie Covid 19”, dwa hasła związane ze zdrowym środowiskiem, a „Mistrzostwa Świata” i „Meksyk vs Polska” uplasowały się na trzecim i czwartym miejscu.

Piąte miejsce zajął Dahmer, serial Netflix skupiający się na życiu seryjnego mordercy Jeffreya Dahmera w latach 80., który cieszył się ogromnym zainteresowaniem publiczności w tym kraju.

Wyszukiwania Google z Meksyku w 2022 r

suma Google tworzy 10 różnych kategoriiz najczęściej wyszukiwanych słów roku (lub wspólny), Living People, In Memory (Ona zmarła 2022), Sportowcy, Meksykanie, Filmy i telewizja, Muzyka, Gry wideo, Technologia i Most Wanted autorstwa pokolenia Z.

Na przykład pomiędzy Wyszukiwania wspólny„Omicrón” zajął szóste miejsce, „Ukraina” siódme, „Diego Verdaguer” ósme, „Ameryka kontra Toluca” dziewiąte, a „Reina Isabel II” dziesiąte.

„Moja szczepionka” była jednym z najczęściej wyszukiwanych haseł w Meksyku w 2022 roku

idź do llista osóbale skupiają się tylko na dzielnicach, „Shakira” jest na szczycie tabeli, a w kolejności malejącej „Pablo Lyle”, „Johnny Depp”, „Dani Alves”, „Amber Heard”, „Will Smith”, „Chapelo”, „Tenoch Huerta”, „Chris Rock”, zamykając „César Bono”.

w kategorii w pamięciktóra obejmuje osoby, które zmarły w 2022 r., wśród nich „Diego Verdaguer”, „Reina Isabel II”, „Dibanhe Escobar”, „Fernando del Solar”, „Susana Dosamantes”, „Olivia Newton-John” i „Aranza Peña” , Yerma Lydia, Anne Heck i Manuel Ojeda.

u sportowców, Najbardziej poszukiwani sportowcy Są to: Dani Alves, Donovan Carrillo, Gerard Pique, Colin Kaepernick, Andy Ruiz, Giennadij Gołowkin, Ener Valencia, Luuk de Jong, Santiago Jimenez i Ramiro Funes Mori.

Daniela Alvesa

Najczęściej wyszukiwany sportowiec w Meksyku w Google w 2022 r. | Zdjęcie: Wael Maghribi (dyskusja)

Kategoria Najbardziej poszukiwany wśród Meksykanów Na jej czele stoi „Chabelo”, a za nim „Tenoch Huerta”. Następnie możemy znaleźć „Césara Bono”, „Dónovana Carrillo”, „Alfredo Adame”, „Luis de Llano”, „Ángela Aguilar”, „Elba Esther Gordillo” i „Andrés García”, zamykając listę „Sasha Sokol”.

Po „Dahmerze” Lista filmów i telewizji Etykiety to „Stranger Things”, „Euphoria”, „Batman”, „Jurassic World: Dominion”, „Black Adam”, „Thor: Love and Thunder”, „Charm”, „Heartstopper” i „Morbius”.

w Dział muzycznyNa czele listy znalazły się dwie kobiety, Shakira i Katsu, a za nimi plasują się Rebeldy, Snoop Dogg, Coldplay, Bad Bunny, Mi Pepito View, Foo Fighters i Resident.

Shakira

Shakira zajmuje pierwsze miejsce w wyszukiwaniu muzyki w Meksyku | Zdjęcie: Shakira 111

Z drugiej strony w Kategoria gier wideo Na pierwszym miejscu znajduje się „Wordle”, następnie „Jojoy”, „Fall Guys”, „Minecraft”, „Tower of Fantasy”, „Stumble Guys”, „Elden Ring”, „Chunkbase” i „Overwatch 2” , na ostatnim miejscu w pierwszej dziesiątce przebojów znalazł się „God of War Ragnarock”.

Technologia to kategoria, w której dominuje Appleponieważ pierwsze dwa wyniki tego rankingu to „iPhone 14” i „iPhone 13”, a następnie „Xbox Cloud Gaming”, „Oppo Reno 7”, „Astronomy Picture of the Day – NASA” i „NFT”, oraz „iPhone 14 Pro Max”, „Samsung A32”, „iOS 16” i „Szablon Capcut”.

Wreszcie między warunkami Most Wanted przez Gen Z Są to „The Ultimate Donovan Carrillo”, „Co zabrać na spacer 8M”, „Katia Iccazarita, NS-21”. „,” Tenoch Huerta, Mabel Cadena, Josué Maychi „,” Estetyczny „,” Danna Paola Koncert 2022 / Danna Paola xt4s1s i „Blink 182”.

Jak Google ocenia wyszukiwania?

Aby uzyskać informacje, użyj google Bada i analizuje miliardy wyszukiwań przeprowadzanych każdego rokukorzystając z danych z wielu źródeł, w tym z Trendów Google.

po, po Filtruj spam i powtarzaj wyszukiwaniaMożesz uzyskać kategorie, które pokazują zachowanie użytkowników na platformie.

obrazek: Solen Vaysa w rozpryskiwać

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.