„Teraz mam dość pieniędzy na czynsz”.

„Teraz mam dość pieniędzy na czynsz”.

zdjęcie: Netflixa

Za nami polski autor Operator seria Znany z Jego niezachwiana szczerość O dziedzictwie jego twórczości, zwłaszcza w świecie, w który przekształcił ją Netflix Poczucie bycia przeniesionym. Ale teraz wydaje się, że streamer zarządza swoim kierunkiem czarownik świat? Powiedzmy: Rusz to.

„[Netflix] Stworzyłem serię na podstawie opowiadania. „Zmusili mnie, żebym szedł dalej” – powiedział niedawno Sapkowski podczas dyskusji panelowej na Comic Con w Wiedniu (via IGN) Prawdopodobnie nawiązanie do nadchodzącego filmu animowanego Syreny z głębinna podstawie historii Mała ofiara. „Nie narzekam, dzięki temu mam już dość pieniędzy na czynsz.

Ciągłe sukcesy dla Operator Oprócz samego głównego serialu, Sapkowski powraca do serii powieści Po raz pierwszy od dekady W formie nowej książki z serii, obecnie bez tytułu, która ukaże się w Polsce w przyszłym roku, ale na Vienna Comic Con, Sapkowski dodał, że tłumaczenia międzynarodowe ukażą się gdzieś w 2025 roku. Kolejnym plusem jest to, że jego twórczość jest już znana na arenie międzynarodowej wśród CD Projekt Rojo czarownik Gry i materiały Netflixa, a także zadbanie o to, by Sapkowski dobrze zarabiał.


Chcesz więcej wiadomości o i9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych niesamowity, Gwiezdne WojnyI Podróż do gwiazd Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz wiedzieć o przyszłości Doktor Kto.

Ta treść została automatycznie przetłumaczona z oryginalnego artykułu. Ze względu na niuanse tłumaczenia maszynowego mogą występować niewielkie różnice. W przypadku wersji oryginalnej Kliknij tutaj.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *