Terry Silver powraca do sezonu 4

Elizabeth Shaw była najbardziej oczekiwaną aktorką trzeciego sezonu serii Cobra Kai, biorąc pod uwagę, że była dawną kochanką Johnny’ego i Daniela, ciekawie było zobaczyć, co wydarzyło się przez te wszystkie lata, które ich rozdzieliły, i oczywiście, co stanie się, jeśli zostaną ponownie znalezione.

Producent Hayden Schlossberg zadzwonił do Elizabeth Shaw podczas drugiego sezonu serialu i poprosił ją, aby była częścią historii, ponieważ powiedziała, że ​​widziała serial i polubiła go. Dlatego czują, że dobrze przeczuwają swoją odpowiedź i postanawiają poczekać trochę dłużej, aż ich powrót będzie doskonały.

„Naprawdę chcieliśmy mieć pewność, że będzie tam pod koniec sezonu i że wszystko pójdzie tak, jak się spodziewaliśmy, kiedy nadejdzie czas zawarcia umowy” – powiedział Tv Line.

Jak dotrzymali tajemnicy?

Wiele mediów traktowało Ali Odeh jako teorie, ale nic namacalnego. W wywiadzie producenci opowiedzieli o metodzie, której używali, aby zapobiec wyciekowi wiadomości.

Grozimy wszystkim! Rozmawiamy ze wszystkimi artystami: „Nie publikuj niczego w mediach społecznościowych, nie komentuj swoich przyjaciół ani bliskich. Zachowaj to w tajemnicy. Inny producent wykonawczy, Josh Held, powiedział:„ My (wszyscy ) podpisały umowy. Bardzo surowe co do nieujawniania informacji z nieokreślonymi konsekwencjami i nie miałem pojęcia, co to jest, ale wydaje się, że wystarczyło, że zadziałało ”.

Włącz silnik, aby stać się częścią Cobra kai

W innym wywiadzie dla EW Shaw powiedział: „Szczerze mówiąc, nigdy tak naprawdę nie myślałem o byciu w Cobra Kai”. Kiedy pojawił się na planie Chłopcy Pierwszego dnia Dan (reżyser Dan Tractenberg z Chłopcy, Podszedł do Amazon Prime, gdzie główną bohaterką jest aktorka) i powiedział: „Tak Cobra CayNaprawdę? ”A ja na to:„ Co? Nie wiem … Myślisz, że to dobry pomysł? „Czy to dobry pomysł?” – mówi. Musisz być w Cobra Cay! Powiedziałem: „Dlaczego, dlaczego tak bardzo się martwisz? Powiedział: „Nie masz pojęcia, jakie to ważne karate Kid w moim życiu”.

„Powiedz mi, jaki wspaniały film kocham i jak bardzo kocham Cobra Cay, I że będzie to druzgocące dla niego, jego fanów i jego pamięci karate Kid Gdybym nie był częścią programu, pomyślałem: „Wow, dobrze!” To było takie słodkie i sprawiło, że pomyślałem: Och, naprawdę tego nie badałem. Potem siedziałem z trzema producentami i scenarzystami, którzy go stworzyli i byli bardzo lubiani i porównywani do Dana, wielkiego fana karate Kid. Naprawdę chcieli poczekać i wrócić do mnie w tym sezonie, i zasadniczo myślę, że to sezon zjazdu. Powiedziałem: „Zrobię to, czego potrzebujesz”.

Uwaga spoiler!

Jego powrót był bardzo ekscytujący w drugim sezonie serialu, który zakończył się wysłaniem przez Ali Johnny’ego zaproszenia do znajomych na Facebooku, by pojawić się w przedostatnim rozdziale ostatniego sezonu, przybywając na czas, by zjednoczyć byłych wrogów do maja, kiedy zaczynają przygotuj się na następną największą bitwę: raz na zawsze pokonaj Johna Kreese i Cobra Kai.

Dopiero okaże się, czy Shue pojawi się ponownie w sezonie 4, ale jeśli tego nie zrobi, zrobił przynajmniej coś wyjątkowego w tej trzeciej części: zebrał razem Johnny’ego i Daniela.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *