Teść Quentina Tarantino, Zvika Beck, znany jako „Król izraelskiego popu”, umiera | ludzie | zabawa

piosenkarz i muzyk Zvika Beckznany jako „Król izraelskiego popu” i kto był? Teść amerykańskiego reżysera Quentina TarantinoZmarł w niedzielę w wieku 72 lataPodano oficjalne źródła.

Zvika dzisiaj zmarłaAle piosenki i melodie, które pozostawił, przetrwają wiele lat” – napisał na Twitterze. Pełniący obowiązki premiera Izraela Yair Lapidkwalifikuje piosenkarza jako „artysta rewolucyjny jego pokolenia i jednego z Filary izraelskiego popu„.

Według lokalnych mediów Artysta mógł umrzeć w domu Ramat Haszaron w pobliżu Tel Awiwupo cierpieniu na udar cztery lata temu. Od jakiegoś czasu pojawiły się spekulacje na temat jego zdrowia, zwłaszcza później anuluj dwie imprezy W tym roku.

Tak wygląda życie Quentina Tarantino w Izraelu z żoną, piosenkarką Danielą Beck

Wybierz „Odnów izraelski krajobraz kulturowy” I stwórz w nim rewolucyjną zmianę. Jego muzyka i teksty poruszyły nasze serca i stały się integralną częścią ścieżki dźwiękowej w naszym życiu. Prezydent Izraela Izaak Herzog.

Zyskała sławę w latach siedemdziesiątychkiedy wybrany Izraelska piosenkarka roku. Po kilku latach jako niezależny artysta, W 1978 pobił rekordy Kiedy Twój album zostanie wydany Muzykachoć początkowo krytycy byli niezdecydowani.

Eurowizja poszukuje miejsca w Ameryce Łacińskiej

Quentin Tarantino zasugerował kiedyś, że był zbyt skupiony na filmowaniu, dopóki się nie ożenił, a izraelska piosenkarka Daniela Beck kazała mu zmienić swój punkt widzenia. Pobrali się w 2018 roku.

W 1998 roku Dana International zdobyła nagrodę Eurowizja Wyjaśniając słynne Utwór muzyczny Diwaod Becka.

Muzyk pozostawił kilkoro dzieci, w tym Daniela BeckRównież Piosenkarz który jest Żonaty z hollywoodzkim reżyserem Quentinem Tarantino. Amerykański filmowiec Mieszka z rodziną w Izraeluw tym samym mieście co jego zmarły teść.

Beck urodził się w 1949 roku w Polsce. Po kilku latach, Jego rodzina wyemigrowała do Izraela oryginalne imię –Henryka– Zmieniono na Zvika.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.