„The Handmaid’s Tale”, „Shadow and Bone” i inne premiery tygodnia w HBO lub Netflix

Prawie dwa lata po zakończeniu trzeciego sezonu Lovers Opowieść podręcznej Wreszcie będą mogli cieszyć się nowymi odcinkami. Będzie to 29 kwietnia na antenie HBO w HiszpaniiZaledwie dzień po emisji w USA. To najwybitniejsza premiera tygodnia, choć jest inny tytuł, który obiecuje mocne dawki rozrywki. Dochodzi do b „ Cień i kości ”, Nowa seria fantasy na Netflix zmieni się w nowe zjawisko młodzieżowe.

Prezentujemy fikcyjne wydarzenia na platformach oferujących treści na żądanie, takich jak Netflix, HBO Spain, Filmin lub AMC (dostępne dla klientów Movistar +, Orange TV lub Vodafone TV).

„Shadow and Bones” (23 kwietnia)

Netflix zlecił telewizyjną adaptację bestsellerowego serialu znanego jako El Grecversu, Stworzony przez amerykańskiego pisarza Lee Bardogo. Seria przenosi nas do fikcyjnego świata osadzonego w imperialnej Rosji, podzielonego na dwie części.

Jesse Mi Lee Daje życie młodej Alinie Starkov, sierocie, która odkrywa, że ​​może przywołać słońce, najbardziej pożądaną moc, która może być kluczem do uratowania jej własnej. Następnie stał się częścią Armii Grishy, ​​grupy żołnierzy z mocami dowodzonymi przez generała Kerrigan (Ben Barnes).

„Sexify” (28 kwietnia)

Platforma „broadcast” integruje ten polski serial ze swoim katalogiem, skupiając się na grupie znajomych, którzy decydują się na stworzenie „aplikacji” o seksie, aby wziąć udział w uniwersyteckim konkursie.

Fabuła koncentruje się na Natalii, znakomitej programistce, która nie wie zbyt wiele o seksie i prosi o pomoc swoich przyjaciół, Monikę i Paolinę, aby zagłębili się w ten temat i stworzyli „aplikację”, która generuje prawdziwy wpływ i wygrywa na dłuższą metę – nadchodzący konkurs.

„Black Lady Drawing Show” (T2 – 24 kwietnia)

Stworzona przez aktorkę Robin Thead Jest produkowany przez Isa Rai („Insecure”), seria ta składa się z różnych „szkiców” wykonanych przez afroamerykańskich komików, takich jak Ashley Nicole Negro, Quinta Bronson czy Gabrielle Dennis, a także samą Robin Thiddy. Seria zawiera fajne kształty postaci, takich jak Angela BassettI Lena Wythe za Laverne Cox.

„The Handmaid’s Tale” (T4 – 29 kwietnia)

Popularny serial oparty na fikcyjnym świecie został stworzony przez Margaret Atwood. Historia przenosi nas do Gilead, dawniej znanego jako Stany Zjednoczone, totalitarnego reżimu, w którym władze podporządkowują się i zniewalają płodne kobiety.

W nowym sezonie (czerwiec)Elizabeth MossBędziesz w pełni uczestniczyć w rewolucji przeciwko rządowi Gilada. Nowy sezon obejmie 10 odcinków, o trzy mniej niż poprzednie, ze względu na trudności z filmowaniem podczas pandemii. Oprócz Mossa obsadę uzupełnili Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dodd, Max Mingela, Madeleine Brewer, OT Fagbenle, Amanda Brugel, Bradley Whitford i Sam Jaeger.

Stat’s Flats (23 kwietnia)

Humorysta Jimmy Demetrio Gra Statha w tej oryginalnej komedii na Channel 4. Stath jest londyńskim agentem nieruchomości, który pracuje dla rodzinnej firmy, znanej z nieefektywności i ciągłego pecha. Ojciec jego gospodarza przygotowuje się do przejścia na emeryturę, gdy wybierany jest jego następca, ale Stath jest zmęczony udowadnianiem, że nie jest najlepszą osobą do tego zadania.

Sam Jimmy Demetrio pisze scenariusz serialu, który przyniósł mu kilka nominacji do nagród telewizyjnych BAFTA. Kieruje Tom Kingsley, Twórca takich tytułów jak komedia „Fantasmas”, którą Movistar + niedawno dodał do swojego katalogu.

Sieci AMC

Cryptide (Dark – 23 kwietnia)

DARK przedstawia krajową premierę tego szwedzkiego horroru, który wyróżnia się krótkim formatem rozdziałów, z których każdy trwa zaledwie 22 minuty.

„Cryptid” podąża za grupą uczniów z małego miasteczka, którzy są zmuszeni stawić czoła dziwnej nadprzyrodzonej mocy. W szczególności fabuła koncentruje się na braciach Niklasie i Lisie, którzy próbują odbudować swoje życie po śmierci matki, gdy nagle w niewytłumaczalny sposób umiera kolega z klasy Nicklasa.

Adèle (Sundance TV – 24 kwietnia).

Sundance TV przedstawia ten czteroodcinkowy belgijski „thriller”, którego akcja skupia się wokół biura policji odpowiedzialnego za śledztwo w sprawie zniknięć, w którym do pracy przychodzi psychiatra imieniem Adèle.

Jego niekonwencjonalne i zawsze na krawędzi prawa metody będą kontrastować z metodami inspektora Luca Dusco, człowieka niezwykle zdyscyplinowanego i niechętnego do łamania zasad. Nikt nie wie, że Adele naprawdę zamierza znaleźć swojego syna, który zniknął sześć miesięcy temu.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *