„The Masked Singer” przygotowuje się do międzynarodowego konkursu z celebrytami z różnych wersji

Z Eurowizją 2022 na kilka dni przed oficjalnym rozpoczęciem obchodów i w pełnym rozkwicie Konkursu Piosenki Amerykańskiej, ze Stanów Zjednoczonych planują teraz włączyć go w przyszłości. Nowy światowy konkurs telewizyjny według popularnego formatu „The Masked Singer”urodzony w Korei Południowej w 2015 roku pod nazwą „King of the Masked Singer”.

Uczestnicy drugiej edycji

Uczestnicy drugiej edycji „Maska Singer: Zgadnij, kto śpiewa”

Pod prowizoryczną nazwą „Jeden świat, jeden zamaskowany piosenkarz”, według Variety, Ta nowa skórka zgromadzi w globalnej bitwie różnych uczestników z wersji konkursu opracowanego w krajach na całym świecie. Projekt jest kierowany przez Craiga Plestisa ze Smart Dog Media, właściciela MBC America i producenta wykonawczego wersji amerykańskiej, który będzie pełnił funkcję globalnego dyrektora kreatywnego zarówno dla „The Masked Singer”, jak i tego nowego formatu. „Ten projekt był dla mnie marzeniem Odkąd zdał sobie sprawę, że „zamaskowany piosenkarz stanie się światowym fenomenem po sukcesie formatu w Stanach Zjednoczonych”, przyznał Plestis w oświadczeniu.

Amerykanin podkreślił, że program „obecnie jest obecny w ponad 56 krajach”, a później przyznał, że „Nie mogę się doczekać zebrania delegatów z każdego z nichw nowych ubraniach, na epicki konkurs, który będzie transmitowany na całym świecie, w każdym regionie „Zamaskowanego piosenkarza”, dodał scenariusz od Plestis, który otrzymał amerykańskie prawa do koordynowania, początku jego relacji z MBC i jej amerykański oddział, MBC America.”Będzie to świetna okazja do rozszerzenia naszej globalnej marki „King of Masked Singer” Z niecierpliwością czekamy na ogromny globalny sukces” – powiedział Nahi Kim, dyrektor generalny ds. treści i kanałów w MBC America.

Czy Hiszpania weźmie udział?

Chociaż uczestnicy są obecnie nieznani, Variety, oprócz udziału Stanów Zjednoczonych, wskazuje na udział innych krajów takich jak Belgia, gdzie format cieszył się największą oglądalnością VTM od dwóch dekad; Holandia, gdzie był to najchętniej oglądany program RTL4 w 2021 roku; Niemcy, gdzie dziesięć lat temu ustanowił najlepszy wskaźnik dla ProSieben; Polska, kraj z najchętniej oglądanym formatem rozrywkowym w TVN cztery lata temu; Szwecja, gdzie był to pierwszy program TV4 w 2022 roku, czy Hiszpania, gdzie „Mask Singer: zgadnij kto piosenkarz” był najlepszą premierą programu rozrywkowego od sześciu lat. lista, które Najnowsze premiery z konkursu można dodawać we Francji i Meksykuza projekt, który podążałby śladami precedensów, takich jak transmisje światowych zawodów pomiędzy najlepszymi zawodnikami z krajów hiszpańskojęzycznych od „Pasapalabra”, po Chilevisión.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.