„The Silence of the Hunter”: film, nakręcony w Misiones w 2018 roku, zostanie pokazany jutro w IMAX of Knowledge of Posadas.

Jutro, W sobotę 24 kwietnia ukaże się „The Hunter’s Silence”. Jest 21:00 Znajomość IMAX z Posadas. Będą obecni o godz Zapowiedź Misjonarz: Pablo Ichari i Mora RicaldiBohaterowie filmu Jej dyrektorem jest Martin DeSalvo.

Mario Jimenez – Radio Republica

Poza tym i29 kwietnia film będzie również dostępny na billboardzie w Sunstar Cinemas w PosadasInna opcja dla tych, którzy nie mieli dostępu do biletów na sobotnią premierę o godz IMAX.

The Silence of the Hunter będzie miał swoją premierę w IMAX, a następnie zostanie zaprezentowany na Sunstar.

Film został nakręcony w Sprawy Będzie miał ekskluzywną premierę o wyjątkowej funkcji w dużej sali znajdującej się w Parku Wiedzy. To jest z Mission’s Institute for Audiovisual Arts (IAAviM) Produkty wyprodukowane w województwie będą wyposażone w wyświetlacze na jego krajową premierę.

Pod tym względem, Prezes IAviM Mario JimenezSkomentował, że ta premiera to wielkie osiągnięcie dla instytutu, bo premiera filmu jest podsumowaniem i nagrodą za wspaniałą pracę, która może zakończyć się dużym wysiłkiem i poświęceniem całego profesjonalnego zespołu. „Film powinien być oglądany w dużej sali IMAX, która zapewnia wartość dodaną do oglądania ze względu na jakość dużego ekranu„, Wyraził.

Dodatkowo powiedział to Potem odbędzie się pierwsza projekcja, podczas której poprowadzą wykład, w którym wezmą udział widzowie Będą mogli wymienić się słowami z bohaterami filmu i poznać szczegóły kręcenia, które zdaniem GiménezTo było bardzo zabawne i ekscytujące. W kilku miejscach w dżungli minęło pięć tygodni, co dało filmowi atrakcyjnośćPodkreślił.

Jeśli chodzi o grupę zadaniową, Giménez to zauważył Produkcja była wspierana przez IAAviM i Misiones Trust. Dodatkowo film nakręcony pod koniec 2018 roku w wybranych lokalizacjach w Leandro N. Alem, Colonia Oasis, Cerro Azul, San Ignacio, Mojón Grande, Arroyo del Medio i Santa Inés; Z zespołem techniczno-technicznym, w skład którego weszli ważni specjaliści audiowizualni z województwa.

Na szczęście projekty audiowizualne Misiones w ostatnim czasie zwiększyły swój wzrost, nie tylko pod względem wielkości, ale także jakości technicznej i fizycznej.Powiedział Jimenez.

Odnosząc się do zespołu profesjonalistów i techników, którzy pracowali nad opracowaniem filmu fabularnego, podziękował mu za włączenie filmu Rząd misji Zachęcenie przemysłu audiowizualnego, który generuje zasoby i miejsca pracy, które wzbogacają prowincję. Ponadto pobudza lokalną gospodarkę ze względu na popyt wywołany rozwojem pomocy audiowizualnej.

Datki przekazane przez powiat lokalnemu producentowi na opracowanie filmu fabularnego pozwalają na skojarzenie z producentem zewnętrznym, tak jak to miało miejsce w naszym przypadku.„, Liczenie.

Mając to na uwadze, film wyreżyserowany przez DiSalvo („Jednostka piętnasta”, „Ojciec moich synów”, „Dziś przynosi ciemność” itp.) Oraz lokalna produkcja Jose Salvii z Dominica Films odbyły intensywną trasę koncertową, aż do debiutu komercyjnego. Po raz pierwszy w Kordobie w lutym tego roku wraz z ponownym otwarciem kin, a później w CABA. Teraz pojawia się specjalny post w Posadas, z główną obsadą, próbujący połączyć dom produkcyjny, IMAX, Knowledge Park i IAAviM; Ta ostatnia pracuje również nad dodaniem filmu do programów innych kin komercyjnych w województwie.

„Milczenie łowcy”

W nowoczesnym stylu zachodnim w historii „El Silencio del Cazador” występuje Guzmán (Pablo Echarri), strażnik parku, który niestrudzenie patroluje lasy w poszukiwaniu kłusowników. Pink (Alberto Aman) jest ukochanym osadnikiem w okolicy i podobnie jak jego poprzednicy jest myśliwym. Sarah (Maura Ricaldi), zaangażowana lekarka wiejska, jest żoną Guzmána i była partnerem Bennicka. Pojawienie się jaguara ożywi i zmierzy się z dawną rywalizacją.

Zgodnie z fabułą to Guzmán będzie próbował zapobiec pogoni za Jaguarem jako zemsty ze strony „Polaco” Benka, postaci hiszpańskiego aktora Alberto Ammanna („Narcos” i filmu „Thesis”). w sprawie zabójstwa ”).

Odważny strażnik parku, aby wypełnić swój obowiązek do końca, musi stawić czoła Bennickowi i narazić życie swoje i żony na niebezpieczeństwo. Jak wyjaśnił reżyser DeSalvo, „Polaco” to gwałtowny człowiek o skłonnościach alkoholowych, „który uwielbia polować i udaje się na polowanie w starożytnym tempie, w którym istnieje nadmiar cienia w obrębie jurysdykcji parku iw kontekście konfrontacji historia rozgrywa się w czymś w rodzaju miłosnego trójkąta ”.

ZF-A

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *