TikTok: Pies zyskuje popularność po zniszczeniu gier wideo i kontrolerów PlayStation swojego właściciela (wideo) | Rozrywka popkulturowa

TikTok: Pies zyskuje popularność po zniszczeniu gier wideo i kontrolerów PlayStation swojego właściciela (wideo) |  Rozrywka popkulturowa

Lomito niszczy gry wideo PlayStation swojego właściciela

Za pośrednictwem aplikacji TikTok użytkownik @SmithEryk z Olsztyna opowiedział moment, w którym wrócił do domu i znalazł w swoim łóżku parę całkowicie zniszczonych kontrolerów PlayStation 4, a także swoje gry wideo, takie jak „The Last of Us”, FIFA 21 i „Duch”.

Pies po prostu leżał i machał ogonem, pokazując, że cieszy się na widok swojego właściciela, nie zdając sobie sprawy, jakie szkody wyrządził.

Klip, który ma już ponad 33 miliony wyświetleń, dodatkowo internauci skorzystali z okazji, aby zażartować z zaistniałej sytuacji, opowiadając podobne historie ze swoimi zwierzakami i co by zrobili, gdyby zrobili to samo.

„Trochę mówiono o moczu, który zostawił na łóżku”, „Prawda by mnie zdenerwowała, ale to ja jestem winien, bo źle przechowuję swoje rzeczy i wiem, jak wygląda mój pies”, „ Kiedyś mój pies zrobił to samo”, „Rozwiązałem problem. Teraz możemy więcej czasu spędzać razem i nie ma już rozpraszaczy”, „On nie jest złym chłopcem, po prostu chce być sobą”, „ Nawet nie wiesz, jak męczące jest mieć takiego psa”, „Boli mnie dusza, ale mu wybaczę”, „(Rada) więcej spacerów, więcej zabaw i zamykania drzwi hahaha”, „Ty też, nie nauczył go grać w GTA” i „Dowiedziałem się, że wszystkie szkody, które wyrządzają, to nasza wina” – brzmiały niektóre z SMS-ów, które otrzymał.

To nie pierwszy raz, kiedy pies niszczy swoje rzeczy

Na nagraniu, które udostępnił 15 stycznia, chłopiec pokazał moment, w którym wrócił do domu, a jego psy, Prada i Kira, czekały na niego bardzo szczęśliwe, sugerując, że zamierza wrócić do domu, kiedy zdał sobie sprawę, że mają podarte i zniszczone kilka poduszek na krzesła. farsz rozłożył się po całym pomieszczeniu.

„To ten sam pies”, „Kochają Cię i jak bardzo się cieszą, że Cię widzą”, „Dobrze, że pozbyli się irytujących rzeczy”, „Ślicznie”, „Robią to samo co mój pies” „, „Rozumiem cię”, „To nie ma znaczenia, oni na to zasługują, to prawdziwa miłość”, „To jest niedopuszczalne”, a w ich postach pojawia się wiele emotikonów zdziwienia lub śmiechu.

Ma też klip przedstawiający, jak wyglądał jego pokój, gdy rozbito doniczkę!

Jaka jest najcenniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zniszczył twój pies? Chcemy poznać Twoją historię, dlatego zapraszamy do napisania jej w sekcji komentarzy.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *