To aktorzy, którzy zostali schwytani po premierze „Niepokornej tygrysicy” – Publimetro Colombia

polska produkcja romantyczna Nieugięta tygrysica Wykonuje swoją pracę po swoim pierwszym programie na Netflix. i to jest Ta produkcja zdołała postawić się na pierwszych miejscach wśród widzów ze względu na budzący nadzieję i zabawny motyw przewodni.

A jeśli jest coś, co posiada Ta fabuła to ciekawa mieszanka gatunków, od dramatu po romans, a nawet humor. Todos ellos la enriquecen y allowen tener como resultado una apuesta fresca, entretenida y al mismo tiempo contentiva de una gran cantidad de mensajes y lecciones orientadas todas en el amor y cómo éstearza es capaz de transformacus e.

Dlatego przeżyła taki rozkwit i przede wszystkim dlatego ciągnie do niego coraz więcej ludzi, bo nie ma wątpliwości, że historie miłosne zawsze przyciągną uwagę wszystkich, ale jeśli w dodatku Dopełniają go nienaganne intrygi i spektakle, a jego sukces jest jeszcze większy. To jest tego wyraźny przykład.

Aktorzy, którzy zostali schwytani po premierze „Niepokornej tygrysicy”

streszczenie Nieugięta tygrysica Opisuje następujące elementy: Kaika, młoda naukowiec cierpi z powodu straszliwego rozczarowania miłością w Chicago w USA i postanawia wrócić do rodzinnego miasta w górzystym Zakopanem w Polsce, Zapomnij o zdradzie jej byłego chłopaka. Ukrywa się w starym domu, w którym dorastała i przeżyła najlepsze lata swojego dzieciństwa przed wyjazdem do Ameryki, ale kiedy przybywa, odkrywa, że ​​jej brat Goudreau oraz jego partner i przyjaciel Waco chcą sprzedać rodzinną ziemię, chociaż ona odmawia negocjacji. Twoja część. A potem wszystko zaczyna się komplikować”.

Biorąc pod uwagę to założenie, publiczność definiuje dużą część rozwoju tej historii, która obiecuje przejść przez wszystkie emocje i że to oni są bohaterami od początku do końca. Ale Nie byłoby to możliwe bez nienagannego talentu aktorów Kto umożliwił ten spisek i urzekł wszystkich. Dlatego przedstawiamy to tutaj:

Magdalena Lamparska jako Kaka

Jest wybitną polską aktorką, której udało się wybić w filmie, telewizji i teatrze. Jej rola Marty w serialu „39 lat” pozwoliła jej niespodziewanie odnieść sukces.Jako, że była to jedna z najpopularniejszych produkcji w jego ojczyźnie, po raz pierwszy pojawił się w stylu i do tej pory nie przestał pracować i wyróżnia się talentem i wszechstronnością.

Mikołaj Rosnersky gra Patricka

Jest wybitnym polskim aktorem, który ma również ważną karierę na polu artystycznym i był w stanie zdobyć miłość, szacunek i podziw publiczności poprzez swoje liczne role w produkcjach takich jak: „Druga szansa”, „Pierwsza miłość”, „M jak miłość” i inne.

Peter Cyrus jako Wacuś

Jest kolejnym polskim aktorem Ma wspaniałą karierę w filmie i teatrze Kto umiał odegrać swoją rolę w tej szlachetnej i ciekawej produkcji.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.