To było najczęściej wyszukiwane w Google w 2022 roku

Dobiega końca kolejny rok, bardzo ekscytujący, ponieważ pandemia COVID-19 stopniowo ustępuje i mogliśmy ponownie się spotkać. Nie siedzimy już w domu, jak w poprzednich latach, ani w internecie, jak kiedyś surfowaliśmy po internecie podczas kwarantanny. Wyszukiwania w Google uległy zmianie, dlatego przedstawiamy najczęściej wyszukiwane hasła w 2022 roku.

Świat wyszukiwań w Google jest podzielony na różne tematy, w tym ważne daty, osobowości pojawiające się w rozmowach cyfrowych, wydarzenia sportowe, seriale telewizyjne, wydarzenia polityczne, wydarzenia na całym świecie i wiele innych.

Najczęściej wyszukiwane hasła w Meksyku

Najczęściej wyszukiwane hasła w roku były związane z pandemią COVID-19, w szczególności związane z profilaktyką i szczepionkami: „moja szczepionka” i „zapobieganie COVID-19”. Przeważały wyszukiwania, na trzecim miejscu jest „globalizm” przez mistrzostwa świata w piłce nożnej Która miała miejsce w Katarze i zajęła czwarte miejsce Meksyk kontra Polska. Pierwszy mecz reprezentacji narodowej w imprezie sportowej.

Piąta najczęściej wyszukiwana fraza była dość kontrowersyjna, ponieważ dotyczyła „Dahmer”Ludzie chcieli wiedzieć o sprawie seryjnego mordercy Jeffreya Dahmera z lat 80., na której oparli swój serial dokumentalny Netflix. Śledzić „Objawy Omicron”, „Ukraina”, „Diego Verdaguer” i „Ameryka kontra Toluca”.

Wyszukiwanie muzyki

Muzyka w 2022 roku nadal była bardzo ważna, z wieloma koncertami, nowymi albumami i singlami. Mówiąc o imieniu kobiety Shakira Najgorętszym wydarzeniem w jego karierze muzycznej było kontrowersyjne zerwanie z piłkarzem Gerardem Pique. W ten sam sposób „Kazoo” Zajęła drugie miejsce pod względem problemów z sercem i jego związku z regionalnym meksykańskim piosenkarzem Cristianem Nodalem.

Inne terminy związane z muzyką „Eminem”, „Rebeldy”, „Snoop Dogg”, „Coldplay”, „Bad Bunny”, „Foo Fighters” i „Resident”.

Wyszukiwania związane z rozrywką w Google 2022

Najważniejsza wyszukiwarka na świecie miała kluczowe znaczenie w świecie rozrywki w 2022 roku. Trzy najczęściej wyszukiwane seriale i programy telewizyjne to „Dahmer”, „Stranger Things” i „Euphoria”, a trzy najczęściej wyszukiwane filmy to „Batman”, „Jurassic World: Dominion” i „Czarny Adam”.

Najczęściej wyszukiwani Meksykanie w Google 2022

Oczywiście na podium wyróżniali się Meksykanie. Chabelo, aktor Tenoch Huerta i Cesar Bono były główne, a następnie „Paweł Lyle”Meksykanin, któremu w Stanach Zjednoczonych postawiono zarzuty uderzenia i zakończenia życia z mężczyzną podczas kłótni drogowej. Również łyżwiarz figurowy Donovana CarrilloI jest na liście.

Gwiazdy w wyszukiwarkach Google 2022

Niektóre inne gwiazdy weszły w najpopularniejsze wyszukiwania na platformie, takie jak Johnny’ego Deppa i Amber Heard Podczas gdy byli na publicznym procesie, brazylijski gracz też „Daniel Alves” który próbował szczęścia w meksykańskiej drużynie, Willa Smitha i Chrisa Rocka Kontrowersje wokół Oscarów.

Mówiąc o ludziach, którzy niestety zginęli, mamy ich na pierwszym miejscu Diego Verdaguer, Queen Isabel II, Debanhy Escobar, Fernando del Solar, Susana Dosamantes, Olivia Newton John, Yerma Lydia, Anne Heche i Manuel Ojeda.

Warunki dotyczące technologii Google 2022

Ale nie tylko ludzie szukali imion, ale także zaskoczył nas postęp technologiczny i konkurencja między urządzeniami w ciągu 12 miesięcy. Najczęściej wyszukiwanymi hasłami były „iPhone 14”, „iPhone 13”, „Xbox Cloud Gaming”, „Oppo”, „Reno 7”, „Zdjęcie dnia”, „Samsung A32”, „iOS 16”, „Capcut Template”.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.