„To coś nieoczekiwanego i wielkiego”: To będzie nowa seria twórców „Dark” z Miguelem Bernardo | telewizja

„To coś nieoczekiwanego i wielkiego”: To będzie nowa seria twórców „Dark” z Miguelem Bernardo |  telewizja

Miguel Bernardo będzie częścią międzynarodowej obsady w nowej produkcji Netflix Barana Bo Odara i Jantije Friese, twórców popularnej niemieckiej serii łamigłówek i podróży w czasie ciemny. 1899Kto jest fotografowany Zaraz się zacznie, Jest to trzymający w napięciu dramat historyczny, który śledzi statek pełen imigrantów z różnych krajów zmierzających do Ameryki z Europy. Każdy podróżnik ma swoje powody, by porzucić swoje życie i starać się spełnić swoje marzenia w nowym stuleciu za granicą. Kiedy odkrywają kolejny statek migrantów pływający po morzu, wszystko przybiera nieoczekiwany obrót, który zmienia ich podróż do Ziemi Obiecanej w tajemnicę łączącą przeszłość każdego pasażera poprzez zawiłą sieć tajemnic.

„Na początku wydaje się, że serial jest o czymś, a potem o czymś zupełnie innym, nieoczekiwanym i cudowniejszym. To bardzo ambitny projekt, są to ludzie, którzy bardzo dobrze robią tego rodzaju science fiction, jak widzieliśmy w ciemny. Opisuje to Bernardo (Valencia, 24 lata). „Niewiele mogę powiedzieć, przysłali mi dokument zawierający to, co mogę powiedzieć, a jeśli powiem więcej, będą ze mną walczyć …”.

więcej informacji

Swobodnie mówi o berlińskim studiu, w którym serial będzie kręcony przez następne siedem miesięcy, o legendarnym Babelsbergu. „Dali mi książkę, żeby opowiedzieć ich historię”, mówi, po szczegółowym wyjaśnieniu filmów, które tam nagrano (od Nosferatu za pianistaAlbo stąd narodziła się nazistowska propaganda. Będzie to pierwsza sesja zdjęciowa wykonana przy użyciu systemu LED Volume, specjalnie zaprojektowanego wirtualnego zestawu filmowego, który umożliwia przechwytywanie ujęć ze skomplikowanymi efektami wizualnymi z wirtualnych zestawów i miejsc stworzonych przy użyciu technologii popularnej w grach wideo. Ta nowa technologia będzie wspierać zespół, w skład którego wchodzą m.in. aktorzy z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Danii, Chin, Polski, Belgii i Hiszpanii, z których każdy w serialu będzie mówił w swoim ojczystym języku. Po ośmiu odcinkach, które teraz przygotowują, planujemy na kolejne sezony, aby rozwinąć to, co jest proponowane w pierwszej części.

Obecnie Barnardo łączy początek tej sesji zdjęciowej z nagraniem filmu z reżyserem Javierem Marco i już ogląda premierę czwartego sezonu filmu elita (18 czerwca), która sprawiła, że ​​tego młodego chłopca, który od dzieciństwa pogrążył się za kulisami przemysłu audiowizualnego, stał się gwiazdą. Syn aktorki Anny Duateau i producenta Miguela Angela Bernardo (jedna z najbardziej odpowiedzialnych postaci Powiedz mi, jak to się stało), Przyznaje, że na początku sława była zniechęcająca. „Mnie to kosztowało, ale jeśli to dla ciebie łatwe, to dlatego, że jesteś dziwny. To coś, co musisz wiedzieć, jak biegać. Wcześniej ludzie nie patrzyli na ciebie zbyt często, nie pytali o zdjęcia. bardzo fajne, ponieważ wymaga niewielu miejsc pracy. ”Ludzie zatrzymują cię na ulicy, aby powiedzieć ci, co lubią lub jak bardzo są podekscytowani tym, co zrobiłeś. Musisz sam siebie przekonać i zobaczyć to, co pozytywne, ponieważ to zawiera. Ponieważ ja ” Jestem już tutaj, myślę, że to bardzo pozytywne, chociaż nie mam innego ”- wyjaśnił W zeszły wtorek siedział na balkonie madryckiej kafeterii.

Itzan Escamilla i Miguel Bernardeau o kręceniu czwartego sezonu „Elite”.RIVET / NETFLIX / Netflix

1899 Byłby to zupełnie inny projekt niż elita, A te dwie bardzo różnią się od innych seriali, w których Bernardo występuje: Wszystko inneNapisane przez April Zamora (scenarzysta elita), s Czarna plaża, Na tle świata surfingu. Czy to przemyślana decyzja, aby otworzyć wachlarz możliwości? „Nie czuję się wykluczony, to, co przyszło później, to nie są moje plany związane z karierą, która nie zmienia się w te same kolory. Czytam projekt i jeśli mi się podoba i chcę to zrobić, robię to. Ludzie nie rozumiem tego, kiedy wchodzimy elita Nie wiedzieliśmy, co to będzie. Nie było planu „Będę znany, a potem zrobię to i tamto”. Zwykli aktorzy robią to, co my, i mamy nadzieję, że dasz z siebie wszystko i pokochają to ”.

W tej chwili nie brakuje ofert. „Ale nie powiedziałbym, że mam dużo pracy do wyboru. Najbardziej obawiam się, że nie zadzwonią”. Czy będziesz przygotowany, jeśli nadejdzie ten czas? „Poof, tak, ale teraz tego nie widzę. Widzę to, ale skupiam się na tym, kim jestem, na filmie i serialu. Jeśli sprawy przestaną się układać, mam o wiele więcej”. ZainteresowaniaI nie będę miał problemu z spędzeniem roku na podróżowaniu po świecie, surfowaniu, poznawaniu ludzi, chodzeniu w różne miejsca, w szkołach aktorskich… Miejmy nadzieję, że zrobię to dobrze i późno, nie lubię o tym myśleć ”.

Uważanie, aby nie nadepnąć na śliską ziemię, pojawia się ponownie, gdy porusza się temat sieci społecznościowych. Nie Twitter ani Facebook i I Instagram Kierując się bardziej zaangażowaniem niż szczerością, Bernardieu postrzega je bardziej jako ryzyko niż korzyści. Znasz typ ludzi, którzy chowają się za telefonem, wiszą, obrażają i wyrządzają wiele szkód ludziom, którzy nie są w najlepszych momentach? W ogóle tego nie szanuję. Widziałem wiele osób, które są bardzo zranione przez sieci i w bardzo toksycznym błędnym kole. Tworzy nienawiść do nienawiści, a ludzie rzadko odwiedzają Twittera, aby powiedzieć dobre rzeczy. To jest wojna, a ja nie chcę toczyć wojny, chcę mieć pokój. Dzięki Instagramowi to wspaniale jest udostępniać rzeczy i wysyłać ważne dla Ciebie wiadomości, ale jednocześnie masz plik Zawieszenie Stała, która może powodować uzależnienie, które nie jest dla mnie dobre. To związek, który mnie kosztuje. Postrzegam to jako część mojej pracy. Chciałbym, żeby ludzie widzieli mnie tylko z tego, co robię, w filmie lub telewizji. Poświęcam się temu i to wszystko – powiedział.

Bernardo chce zgłębiać branżę audiowizualną poza działaniem. „Mam nadzieję, że za kilka lat będę pracować zarówno w Hiszpanii, jak iw Stanach Zjednoczonych nad projektami, które kocham, i będę mógł wybierać i jednocześnie promować inne projekty oraz przedstawiać pomysły młodych ludzi, a nie młodzieży. . Wspieraj nowe pomysły i nowe koncepcje. Mam nadzieję, że będę miał tę moc i moc produkcyjną, aby wspierać projekty, które nie są ani moje, ani samotne ”. Łącząc pracę rodziców? „Tak. Praca nad produktem jest bardzo skomplikowana, ale chcę, żeby było to coś naturalnego i jeśli okaże się świetny. Jeśli nic się nie dzieje. Ale myślę, że się pojawia” – podsumowuje.

Możesz śledzić EL PAÍS TELEVISIÓN pod adresem Świergot Lub zarejestruj się tutaj, aby otrzymać Cotygodniowy biuletyn.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *