To dzisiaj, to dzisiaj! Festiwal Filmowy zaczyna się dla dzieci, nie dla dzieci

27. Festiwal Filmów Dziecięcych (…nie dzieci) odbędzie się w teatrach Promuj smak kina wśród dzieci Poprzez filmy z innych regionów ukazane są zwyczaje, zainteresowania i codzienne życie dziewcząt i chłopców z innych regionów.

Od momentu powstania festiwal ten stara się promować kulturę filmową od wczesnego dzieciństwa, a tym samym przyzwyczaić dzieci do kina wysokiej jakości z naciskiem na prawa.

Zostawiamy Ci informacje, które powinieneś wiedzieć o festiwalu Jest całkowicie darmowy.

Jaka jest data Festiwalu Filmów Dziecięcych, a nie dzieci?

Wydarzenie odbędzie się od Od 9 do 14 sierpnia 2022.

Programowanie festiwalu filmowego dla dzieci, nie dla dzieci

W konkursie ogłoszonym w lutym 2022 r. Festiwal otrzymał 250 pozycji, z czego były 50 zostało wybranych z 19 krajóww tym Niemcy, Argentyna, Belgia, Kanada, Kolumbia, Hiszpania, Francja, Węgry, Indie i Litwa.

Meksyk, Norwegia, Holandia, Polska, Rosja, Szwecja, Szwajcaria, Urugwaj i Wenezuela również należą do krajów o wybranych przedmiotach.

Jak co roku artykuły Dostępne będzie jednoczesne dubbingowanie w pokoju, na język hiszpański, W celu ułatwienia wejścia do kina dziewczynkom i chłopcom.

W ten sposób festiwal będzie miał 12 stołów, 6 filmów fabularnych i 6 programów składających się z animacji, fabuły, filmów dokumentalnych i krótkometrażowych wyprodukowanych przez dziewczęta i chłopców z Meksyku i ze świata.

Miejsca festiwali filmowych dla dzieci, nie dla dzieci

Kanał raz, Capital 21 i Kanał 22 Otworzyli swoje drzwi, aby przyjąć festiwal, do którego dołączyła Cinemanía, aby zaprezentować tę 27. edycję.

Miejsca na miejscu to Cineteca Nacional, Sala Julio Bracho z Uniwersyteckiego Centrum Kultury UNAM FILMOTECA, FARO de Oriente i FARO Aragón.

Jury Festiwalu Dzieci

Tegoroczne jury dziecięce składa się z 2 dziewczynek i 8 chłopców, między 9 a 14 rokiem życia, Kto będzie miał za zadanie zakwalifikować wybrane materiały w celu wyłonienia zwycięzców w każdej kategorii.

Członkowie jury wybierani są spośród uczestników różnych warsztatów doceniania filmów prezentowanych przez La Matatena, AC

Wyniki zostaną ogłoszone w niedzielę 14 sierpnia podczas ceremonii zamknięcia w Cineteca Nacional o godzinie 17:00.

Festiwale filmowe dla dzieci, a nie dla dzieci

W ramach działań specjalnych odbędzie się hołd dla Rock Demers, zawierający historie z filmów, które wyprodukował. Ponadto reżyser Christian Lou poprowadzi zajęcia o kinie dla dzieci i będzie obecny na festiwalu.

Będzie też plik Warsztaty animacji dla dziewcząt i chłopców Wysłane przez Amir Al-Muradreżyser animacji z Iranu, z wybitną karierą w świecie filmów animowanych.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.