To latynoskie piosenki inspirowane Mistrzostwami Świata FIFA 2022 w Katarze

Kiedy rozpoczynają się Mistrzostwa Świata, nieuniknione jest, aby rozpraszały go muzyczne motywy towarzyszące najważniejszemu wydarzeniu w światowej piłce nożnej.

Stało się to w 1998 roku, kiedy „Kielich Życia” był znany w języku hiszpańskim jako „Kielich życia”World Domination, zinterpretowane przez Ricky’ego Martina i wyprodukowane przez Draco Rosę. Temat stał się oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata we Francji 98 i sukcesem muzyki latynoskiej. Ci, którzy wtedy nie znali Ricky’ego Martina, mogą to robić na całym świecie.

Na mundialu 2010 w RPA zwyciężyła Shakira Waka Waka, czyli Tym razem dla Afryki A odkąd wykonał go na ceremonii otwarcia, temat szturmem podbił świat, a nawet zajął pierwsze miejsca na muzycznych billboardach planety. Shakira poznała Gerarda Pique, ojca jej dwójki dzieci.

Na Mistrzostwach Świata 2014 w Brazylii byli odpowiedzialni za otwarcie piłkarskiego festiwalu Pitbull, Jennifer Lopez i Claudia Litt Z premierą „We Are One (OleOla), która choć nie odniosła muzycznego sukcesu, była szeroko widziana podczas ceremonii otwarcia w Brazylii.

Teraz, na początku Pucharu Kataru 2022, świat mógł poznać Jungkooka, południowokoreańską gwiazdę BTS, która była odpowiedzialna za Muzycznie otworzyć Światowy Festiwal Piłki NożnejNa czele otwarcia stanął katarski piosenkarz Fahd Al-Kubaisi singiel „Marzyciele”, Wyprodukowany specjalnie na Mistrzostwa Świata.

Ale oprócz tych dwóch piosenek, które zostały wykonane podczas dzisiejszej ceremonii otwarcia, uruchomiono inne latynoamerykańskie musicale z okazji Mistrzostw Świata w Katarze.

Po sukcesie osiągnięcia „Powstanie z Ziemi”. Raymix, który osiągnął ponad milion wyświetleń na Youtube w mniej niż pięć dni, właśnie wystartował Patricia Manterola „impreza, impreza”Muzyczny show inspirowany mundialem Meksykańska piosenkarka ma nadzieję, że stanie się ulubieńcem fanów piłki nożnej podczas mundialu w Katarze.

Patty Manterola wydaje „Fiesta’Fiesta”, swoją nową piosenkę inspirowaną mistrzostwami świata w Katarze w 2022 roku.

(księżycowe skały)

Paty współpracuje z Manuelem Zabalą i Juanem Jose Hernandezem, aby napisać tę piosenkę, która została wyprodukowana przez Mr. Sonami, znanego producenta, który pracował z Madonną.

Od czasu premiery Manteroli „Bit nie ustaje”Piosenkarka dostrzegła wpływ pozytywnej piosenki, która jednoczy ludzi w wydarzeniach takich jak Puchar Świata, Wyścig Kolarski po Hiszpanii i Formuła 1, ponieważ miała szczęście wybrać tę piosenkę w różnych wersjach. „Zdałem sobie sprawę, że to jest coś, co kocham i jednoczy kraje” – powiedziała piosenkarka w oświadczeniu.

Film „Fiesta, fiesta” został niedawno pokazany na „Nowa muzyka piątkowa łacina”, Jedna z najgorętszych ofert Spotify. Teledysk do tego utworu został nagrany w Mexico City, pod nadzorem „The Producers”.

Utwór muzyczny

„Arhbo” Ozuny i Jamesa to piosenka, która zadebiutowała tego lata zainspirowana Mistrzostwami Świata w Katarze.

(Platynowy billboard Getty Images)

Kolejną piosenką, która się ustaliła, jest „Arhbo” autorstwa Ozuny i Jamesaktóry zadebiutował latem tego roku. „Arhbo” w katarskim slangu oznacza „witamy” i pochodzi od arabskiego słowa oznaczającego „witamy”.

Tymczasem Los Boques, który spotkał się w zeszłym roku po rozstaniu w 1996 roku i który właśnie wystąpił na Latin Grammys w zeszły czwartek, również dołączył do imprezy Pucharu Świata.

The Buques uruchomili również motyw inspirowany Mistrzostwami Świata w Katarze, aby wesprzeć meksykańską drużynę narodową.

The Buques uruchomili również motyw inspirowany Mistrzostwami Świata w Katarze, aby wesprzeć meksykańską drużynę narodową.

(Armando Garcii)

Marco Antonio Solís i jego koledzy z drużyny Los Boques wydali własny motyw Mistrzostw Świata zatytułowany „Jedźmy do Kataru”. Legendarny meksykański skład wspiera reprezentację swojego kraju, która w fazie grupowej zadebiutuje w Katarze przeciwko drużynom Polski, Argentyny i Arabii Saudyjskiej.

Motyw został zaprojektowany w celu podniecenia Tri. „Wielkie emocje, aby móc być częścią tej imprezy wszystkich narodów, prezentując wam wszystkim #VamosAQatar. Ta piosenka Pucharu Świata, w której @somoslosbukis nadaje rytm wszystkim emocjom, które pojawiają się na boisku w każdym meczu” zamieścił na swoich portalach społecznościowych Marco Antonio Solís, lider Los Bukis.

Ze swojej strony za adaptację odpowiadał kolumbijski piosenkarz Camilo kliknij „Lotnisko” We współpracy z Telemundo Deportes. Nowa wersja jest oficjalną piosenką przewodnią relacji World Cup Network. Piosenka jest częścią najnowszego albumu Camilo, „De Adentro Pa’ Afuera”. „To prawdziwy zaszczyt, że moja muzyka jest częścią czegoś, co tak wiele znaczy” – powiedział zdobywca Latin Grammy.

W końcu dołączyli do nich chłopcy z grupy „La Chomba”, którzy swoim nowym i najnowszym singlem również weszli w rytm meksykańskiej cumbii w mundialową gorączkę. Festiwal Piłki Nożnej.

Piosenka, do której teledysk został nagrany we Fresno w Kalifornii, w kilku słowach przedstawia, jak piłka nożna tworzy rodzinną atmosferę, w której nie można przegapić krzyków, wiwatów, jedzenia, tańca i napojów.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.