To najczęściej oglądany serial Netflixa w Wenezueli w tym tygodniu

To najczęściej oglądany serial Netflixa w Wenezueli w tym tygodniu

Jest piątek, a weekend już na horyzoncie, szansa na relaks i odstresowanie, a może warto nadrobić zaległości w serialu Netflix.

Gigant rozrywki często aktualizuje swój katalog, a wśród jego nowości jest „Nocny agent”, produkcja, która przez cztery tygodnie prowadziła w pierwszej dziesiątce seriali.

O czym on mówi? Kto jest częścią obsady? Kto to prowadzi? Jaka jest twoja płeć? Uważaj, ponieważ udzielimy Ci wszystkich odpowiedzi.

Nocny agent?

Lubisz historie o spisku, szpiegostwie i akcji? W takim razie „Nocny agent” jest dla Ciebie. To dzieło Seana Ryana (oryginalny angielski tytuł to „Night Agent”) opowiada historię agenta FBI niskiego szczebla pracującego w piwnicy Białego Domu.

Jego praca jest nudna: musi pilnować telefonu, który nigdy nie dzwoni, ale pewnej nocy urządzenie zaczyna dzwonić, dzwonić, a jego życie zmienia się drastycznie, pogrążając się w świecie intryg, akcji, napięcia, szpiegostwa i niebezpieczeństw, które ustawi jego życie na trzydzieści trzy lata.

Ten serial Netflix ma 10 odcinków i jest oparty na powieści Matthew Quirk pod tym samym tytułem. Według oficjalnego streszczenia: „To wyrafinowany thriller, który koncentruje się na agencie FBI niskiego szczebla pracującym w piwnicy Białego Domu, obsługującym telefon, który nigdy nie dzwoni, nawet w nocy, pobudzając go do działania – przejmujący i niebezpieczny spisek, który ostatecznie prowadzi go do Gabinetu Owalnego”.

To jest Peter Sutherland, agent, który zostaje uwikłany w spisek dotyczący rosyjskiego szpiega na najwyższych szczeblach rządu Stanów Zjednoczonych. Aby ocalić swój kraj, Peter rozpoczyna nieustające polowanie na zdrajcę, współpracując z przerażającą dyrektor generalną Rose Larkin.

rzucać

Niewykluczone, że ten serial Netflixa doczeka się drugiego sezonu, dzięki ciekawej fabule i świetnym występom obsady, Gabriela Basso i Lucjan Bochana.

Widzimy także występy Hong Chau, Pholi Evans-Akingbola, D.B. Woodside, Eve Harlow, Phoenix Ray, Sarah Desjardins, Robert Patrick i Enrique Murciano.

Wszystkimi pracami kierował twórczo Shannon Court, a producentami wykonawczymi byli David Poupaire, Seth Gordon, Julia Gunn i Marnie Hochman.

„Jeśli lubisz książki o Jacku Ryanie, książki o Jacku Reacherze, jeśli lubisz Tożsamość Bourne’a, jeśli lubisz intrygi polityczne,„ Nocny agent ”jest dla ciebie” – powiedział Colliderowi Sean Ryan.

Niekwestionowany numer jeden

„Nocny agent” znajduje się w pierwszej dziesiątce w serwisie Netflix w 89 krajach. W Ameryce jest numerem jeden w Argentynie, Bahamach, Boliwii, Brazylii, Kanadzie, Chile, Kolumbii, Kostaryce, Ekwadorze, Salwadorze, Stanach Zjednoczonych, Gwatemali, Hondurasie, Jamajce, Martynice, Meksyku, Nikaragui, Panamie, Paragwaju , Peru, Republika Dominikany, Trynidad i Tobago, Urugwaj i oczywiście Wenezuela.

W Europie zajmuje honorowe miejsce w Niemczech, Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Danii, Słowenii, Hiszpanii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Węgrzech, Irlandii, Islandii, Włoszech, Łotwie, Litwie, Luksemburgu, Malcie, Norwegia, Holandia i Polska Portugalia, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja, Rumunia, Serbia, Szwecja, Szwajcaria i Ukraina.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *