To obecnie najczęściej oglądany serial w serwisie Netflix, a nie „The Body on Fire”.

To obecnie najczęściej oglądany serial w serwisie Netflix, a nie „The Body on Fire”.

Najchętniej oglądanym na platformie pozostaje nowy film fantasy Netflixa w Hiszpanii „The Burning Body”, który opowiada o zabiciu strażnika miejskiego w Barcelonie przez innych funkcjonariuszy. Jednak pomimo ich zdumiewającej liczby, Nadal nie może przebić najpopularniejszego obecnie niemieckiego thrillera: „My Sweet Girl”. Bo już wiemy, jak bardzo uwielbiamy historię niemieckich zniknięć i porwań. I tak niemiecki serial więcej niż Zużycie: 74 miliony godzinbez jakiejkolwiek walki uplasowała się na pierwszym miejscu, z dużą odległością od konkurentów.

„Ciało płonie”serial z Ursulą Corberó i Quimem Gutiérrezem, wzrósł z 26,6 miliona godzin i 4,1 miliona wyświetleń w pierwszym tygodniu do łącznie 43,9 miliona godzin i 6,7 miliona wyświetleń W drugim tygodniu. Fury podkreślił zapotrzebowanie subskrybentów na treści bardziej dla dorosłych, z podtekstem tajemniczości i Prawdziwa zbrodnia. Rzeczywiście, w zeszłym tygodniu, od 11 do 17 września, Hiszpański serial Netfliksa znalazł się już w pierwszej 10-tce na 69 krajówPotem poprowadził Hiszpanię i Rumunię.

chwila, „One Piece” pozostaje niepokonany na pierwszym miejscu na świecie, ze łączną liczbą 75,5 miliona egzemplarzy od dnia premiery. W tym tygodniu dodał kolejne 10 milionów wyświetleń. Seria oparta na mandze Eiichiro Ody jest na dobrej drodze do osiągnięcia niezaprzeczalnego sukcesu na platformie.

O czym jest „Moja piękna dziewczyna”?

Lena mieszka w całkowitej izolacji z dwójką dzieci, Hanną i Jonathanem, w pilnie strzeżonym domu. Jedzą, idą do łazienki i śpią o ściśle określonych porach. Gdy tylko wchodzi do pokoju, ustawiają się w kolejce, aby pokazać ręce. Są posłuszni wszystkiemu, co mówi. Aby kobieta mogła uciec. Po wypadku samochodowym, który prawie doprowadził do jej śmierci, trafiła do szpitala. Ale prawdziwy rozmiar tego koszmaru wychodzi na jaw, gdy tego samego wieczoru rodzice Liny przybywają do szpitala. Od prawie 13 lat desperacko poszukują swojej zaginionej córki.

Ciężka bitwa

Niemiecki serial reżyseruje Izabela Kleveld I Juliana Borksona. Co więcej, jest to adaptacja powieści autora Romy’ego Hausmanna I bohatersko Naila Schubert, Kim Riedel i Justus von Dohnanyi I Julka Jenkins. Jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że do filmu użyto ścieżki dźwiękowej autorstwa zdobywcy Oscara Gustavo Santaolalli.

Ale pomiędzy „My Sweet Girl” a „The Body on Fire” istnieje trzecia seria sporna: „Kim jest Erin Carter?” Serial Netfliksa, którego premiera odbyła się cztery tygodnie temu, obejrzało łącznie 22 miliony godzin. Thriller akcji w reżyserii Billa Eaglesa, Safiny Delecour i Ahsleya Waya. I w dystrybucji, którą znajdujemy Evina Ahmeda i Seana Thiela, Dennisa Gougha I Charlotte Vegę.

Tak naprawdę ten serial jako jedyny był w stanie wyrwać pierwsze miejsce „One Piece” w aż 90 krajach, w tym w Argentynie, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Belgii, Danii, Finlandii, Grecji, Węgrzech, Irlandii, Holandii , Norwegii, Polsce, Portugalii, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainie czy Wielkiej Brytanii. Ponadto serial został nagrany w Barcelonie oraz w niektórych legendarnych miejscach Barcelony, m.in Stara arena w Monumental i Hospital de la Santa Cruz w Sant Pau.

Kim jest Erin Carter? Seria Netflix

O czym jest film „Ciało w ogniu” (Netflix)?

Maj 2017. Spalone ciało mężczyzny pojawia się w samochodzie przy zbiorniku Foix w Barcelonie. To Pedro (Jose Manuel Boga), policjant. Wydarzenie szybko budzi zainteresowanie opinii publicznej, tym bardziej, że śledztwo odkrywa sieć toksycznych relacji, oszustw, przemocy i skandalów seksualnych z udziałem Pedra i jego dwóch policyjnych kolegów: jego partnerki Rosy (Úrsula Corbero) i jej byłego męża. Jej chłopak Albert (Kim Gutierrez).

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *