Trakerzy zyskują „siłę” i wspierają swoją ekspansję w Europie rundą finansowania w wysokości 6,3 miliona

Powiązane wiadomości

Trucksters, hiszpański start-up, który działa jako operator transportu towarowego ze sztafetem, zlikwidował (a) Pierwsza runda finansowania w kwocie 6,3 mln euro prowadzony przez fundusz Projekty Kibo, jeden z wiodących kapitałów inwestycyjnych w Hiszpanii.

Dołączył też hiszpański startup Niemiecki zestaw głośnikowy, skupiony na logistyce, oraz partnerzy bonsai, jedno z nawiązań do ekosystemu hiszpańskich startupów. Uczestniczyli również dotychczasowi inwestorzy, w tym niemiecka spółka joint venture Axel Springer i Porschei pieniądze Projekty Big SurA Metafalon VC s VC Dolina.

Co więcej, Sacha Michaud, współzałożycielka Glovo, obecny inwestor w startupie, ponownie inwestuje w tę rundę i dołącza do zarządu Trucksters.

Ten znaczący napływ kapitału ma swój główny cel ekspansja międzynarodowa Od startupu do konsolidacji Trzy główne tory, a także jego obecność w Benelux, Niemcy i Polska startowy. Jak myśli o otwarciu Nowe pasy w Europie Aby oferować swoim klientom różne sposoby.

Poza tym ten wtrysk będzie działał dalej Zwiększ wyposażenie. W związku z tym Trucksters ogłosiło otwarcie samochodu Nowe centrum technologiczne w GalicjiGdzie spodziewasz się zatrudnić więcej niż 40 akt technicznych w pięć lat.

Transport non-stop w Europie

o wycieczce, Louis Bardagi, dyrektor generalny i współzałożyciel Trucksters, Wskazuje: “Skok, który podejmujemy jako firma, jest kolosalną iluzją. Posiadanie wiedzy Kibo Ventures oraz zaufanie nowych i istniejących partnerów pomaga nam przyspieszyć naszą wizję: uczynić transport bez przerwy Bądź standardem w Europie”.

z drugiej strony, Założyciel Kibo Ventures, Aquilino Peña Podkreślił: „Naszym celem jest pomoc w rozwoju firmy w celu rozszerzenia jej innowacyjnego modelu biznesowego, w którym wszyscy wygrywamy: kierowcy, nasi klienci, ich klienci końcowi, kierowcy ciężarówek i środowisko”.

dla tej części, José Miguel Herrero, partner Big Sur Ventures, hiszpański fundusz skoncentrowany na start-upach upstream, dodaje: „Nasze zaufanie do Trucksters zostało potwierdzone przez tę inwestycję, która wnosi coś transformującego i innego dzięki swojemu systemowi przywoławczemu i zdolności do ulepszania transportu za pomocą technologii.

Hiszpańska firma z Ponad 30 pracowników, dla niego Siedziba główna w Madrycie, ona ma Delegacja w Walencji, s Znajduje się w Holandii, Belgii i Grecji. Zespół pracuje nad tym, aby Trucksters stał się liderem w branży. Ponadto niedługo biura otworzą się w Galicja i Niemcy.

Popraw obsługę za pomocą przekaźników

Transport kierowców ciężarówek na podstawie Big data i sztuczna inteligencjaKierowcy ciężarówek mogą więcej spać w domu, ponieważ profesjonaliści jeżdżą tylko fragmentami dłuższej drogi, a w punktach zwrotnych przyczepy są zastępowane inną ciężarówką, aby przewozić towary w tył.

Dzięki tym przekaźnikom poprawić jakość życia, oprócz poprawy usług transportowych postrzeganych przez klientów, które są szybsze i bardziej opłacalne niż tradycyjne usługi.

Sugestia truckera jest już używana przez Ponad 500 firm O sławie hiszpańskiej i międzynarodowej, takich jak Luzafer s kurz, smakoszy lub Grupa Sor, pionier w Handel elektronicznyOsiągają bardzo pozytywne wyniki w krótkim czasie, jak wyjaśnia firma.

Przeniósł się z miejsca na miejsce w ciągu ostatnich 12 miesięcy Ponad 2000 pełnych ciężarówek (FTL) Co miesiąc rośnie dwucyfrowo.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *