TransContainer uruchamia regularny serwis multimedialny z Korei Południowej do Polski

By Redacción PortalPortuario.cl

Umieść tweeta


TranskontenerWe współpracy z Pantos Logistics i PKP LHS m.in Regularna usługa przewozu ładunków multimodalnych w kontenerach Z Korei Południowej do Polski.

W ramach pierwszego transportu 60 kontenerów załadowanych elektroniką, częściami samochodowymi i towarami konsumpcyjnymi zostało wysłanych z Busan do terminalu w Sławkowie w Polsce.

Przesyłka dotarła z Korei Południowej drogą morską i została wysłana pociągiem ekspresowym z Nachodki przez Transsyberię. Pociąg przejedzie przez przejście graniczne Suzemka-Zernowo, przejedzie przez terytorium Ukrainy i dotrze do Polski przez przejście graniczne Izov-Hrubieszów.

Transport kolejowy potrwa 15 dni, aw przyszłości usługa będzie kursować co tydzień.

TransContainer zaopatruje swoje kontenery na całej trasie i organizuje transport kolejowy z rosyjskiego Dalekiego Wschodu do granicy z Polską, Pantos Logistics zapewnia przewozy przez Koreę, fracht morski i dostawy na ostatniej mili w Europie, a PKP LHS organizuje przewozy kolejowe na terenie Polski .

„Transport kolejowy realizowany jest w ramach naszej nowej usługi po najdłuższej szerokiej drodze na świecie: w sumie pociąg całopociągowy pokonuje ponad 11 tys. km. Przewozy jednotorowe to oszczędność czasu, ponieważ nie ma konieczności doładowań po drodze do granicy z krajem przeznaczenia. Vladimir Khlotkov, dyrektor ds. rozwoju biznesu w regionie Azji i Pacyfiku w TransContainer.

Nowa linia została dodana do regularnej usługi multimodalnej z krajów regionu Azji i Pacyfiku do Europy przez uruchomiony we wrześniu port Kaliningrad.


You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *