Transmisja na żywo: Disney + przybywa do Izraela w drugiej połowie roku

Platforma chce dotrzeć do 100 tys. abonentów w pierwszej fazie w kraju.

Disney+, usługa przesyłania strumieniowego Walta Disneya, pojawi się tego lata w 42 nowych krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Wśród tej frakcji platforma pojawi się po raz pierwszy w Izraelu.

Firma ogłosiła dziś w komunikacie nową ekspansję. Gigantyczna firma rozrywkowa prezentuje na własnej platformie streamingowej wszystkie produkty firmy Disney, Pixar, Marvel, saga Gwiezdnych wojen i National Geographic, między innymi.

Cena usługi w Izraelu nie została ujawniona. Firma postawiła sobie za cel początkowo dotarcie do 100 000 subskrybentów w Izraelu, aby zacząć konkurować z Netflix, który dziś ma 500 000 subskrybentów.

Oprócz Izraela kraje, które będą korzystać z platformy od tego lata to Albania, Algieria, Andora, Bahrajn, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Egipt, Estonia, Grecja, Węgry, Irak, Jordania, Kosowo, Kuwejt, Łotwa, Liban, Libia, Liechtenstein, Litwa i Malta.

Także Czarnogóra, Maroko, Macedonia, Oman, Terytoria Palestyny, Polska, Katar, Rumunia, San Marino, Arabia Saudyjska, Serbia, Słowacja, Słowenia, RPA, Tunezja, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Watykan i Jemen.

Disney+ jest teraz dostępny w obu Amerykach, a także w krajach Europy Zachodniej, takich jak Hiszpania i Włochy. EFE i Aurora

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.