Tripadvisor uznał Kubę za główne „kierunek mody” w 2023 roku

Tripadvisor uznał Kubę za główne „kierunek mody” w 2023 roku

Serwis TripAdvisor uhonorował Kubę pierwszym miejscem w kategorii Trendy Destinations w konkursie Travelers’ Choice Awards 2023.

Na szczycie listy, która obejmuje miejsca na całym świecie, które odnotowują największy roczny wzrost zainteresowania popularnym serwisem podróżniczym, uplasował się kraj karaibski, a następnie Wietnam (Azja) i Mauritius (Afryka).

W komentarzu do nagrody serwis TripAdvisor szczególnie zalecał, aby podróżni wykorzystali wizytę na wyspie i przespacerowali się urokliwymi uliczkami Starej Hawany.

A srebrny medal powędrował do wietnamskiego miasta Hoi An, gdzie punkt turystyczny sugerował odwiedzenie parku rozrywki Ba Na Hills i spacer wzdłuż malowniczego Złotego Mostu.

W ramach nagród przyznanych w środę, Dubaj został uznany za numer jeden wśród światowych destynacji turystycznych, Londyn za pierwsze miejsce w Europie i trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej, a Nowy Jork za najlepsze miejsce w Stanach Zjednoczonych.

Laureaci nagród zostali wyłonieni na podstawie jakości i liczby recenzji i ocen w różnych podkategoriach Nagród podróżników oraz szczegółowych informacji na stronie Tripadvisor.

Witryna wskazała, że ​​te kategorie obejmują zakwaterowanie, restauracje i działania, które będą realizowane w miejscach docelowych na całym świecie w ciągu 12 miesięcy między listopadem 2021 r. a październikiem 2022 r.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *