Trump uważa, że ​​jest niewierny, jeśli członkowie jego byłego rządu ubiegają się o prezydenturę Stanów Zjednoczonych

Wznowienie działalności związanej z paliwami kopalnymi w Danii

Podczas niedawnego wywiadu dla Fox News Radio Pole zauważył, że „wielu z nich powiedziało, że nigdy nie pobiegliby, gdybym biegł, więc zobaczymy, czy to prawda”.

Jednak były prezydent powiedział: „Myślę, że byłaby to wielka zdrada, gdyby tak zrobili, ale to też jest w porządku”.

Według The Hill list Trumpa ma na celu wysłanie ostrzeżenia do różnych osób rozważających potencjalnych kandydatów do Białego Domu.

Republikanin przypomniał, że sondaże dały mu przewagę 40-50 punktów i powiedział, że zdecyduje, czy ubiegać się o kolejną nominację na prezydenta „w niezbyt odległej przyszłości”.

Chociaż Trump wielokrotnie dawał do zrozumienia, że ​​chce wrócić do Gabinetu Owalnego, pozostaje niepewny.

Większość sondaży wskazuje, że Trump jest faworytem do ubiegania się o nominację Republikanów, ale inni prominentni konserwatyści, w tym Pence, były sekretarz stanu Mike Pompeo i była ambasador Nikki Haley, również mogą rozważyć tę opcję.

Sondaże z zeszłego miesiąca wskazywały, że ponad połowa Amerykanów odrzuciłaby prezydenta Joe Bidena lub jego poprzednika Trumpa za kandydowanie do Białego Domu w wyborach w 2024 roku.

Jeśli politycy wylądują w rewanżu w 2024 r., 60 proc. wyborców wskazało, że może poprzeć niezależnego umiarkowanego kandydata.

„Amerykanie chcą wyraźnej zmiany w odniesieniu do tego prezydenta i byłego prezydenta” – powiedział Mark Penn, współkierownik śledztwa z Centrum Amerykańskich Studiów Politycznych na Uniwersytecie Harvarda i Harris Poll Company.

Jednak republikanin wyprzedza Demokratę (który jeszcze nie potwierdził, że startuje o drugą kadencję) w hipotetycznym rewanżu w 2024 roku, według dochodzenia New York Times / Siena College.

Hill przypomina, że ​​Pence zadał Trumpowi kilka ciosów w tym tygodniu, ostrzegając konserwatystów, by nie odwracali się od „populizmu pozbawionego zasad” podczas przemówienia w stolicy.

Tymczasem potentat pieniężny ostro skrytykował swojego byłego wiceprezydenta za to, że nie zgadza się z jego planem zaprzestania potwierdzania zwycięstwa wyborczego prezydenta Bidena w dniu 6 stycznia 2021 r., dacie, którą zapamiętał tłum zwolenników Trumpa na Kapitolu.

Były doradca Trumpa powiedział komisji Izby ds. śledztwa w sprawie ataku na Kongres, że Trump nazwał Pence „tchórzem” podczas rozmowy telefonicznej na krótko przed zamieszkami, w których zginęło pięć osób.

MV / cgc

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *